Nowa bankowość internetowa Nest Banku dopiero jesienią

03.07.2018 12:54

<b>Foto:</b> www.ableitsolutions.com
Foto: www.ableitsolutions.com


Bank planował udostępnić nową bankowość internetową i mobilną w pierwszym półroczu 2018 roku, ale wdrożenie zostało przesunięte na jesień. Nest Bank ma już prawie dwa lata. Zadebiutował jesienią 2016 roku i już wówczas zapowiadano zmiany w bankowości internetowej i mobilnej. Nieoficjalnie mówiono, że nowe systemy pojawią się na wiosnę 2017 r. Później termin był kilka ...

Więcej w serwisie prnews.pl

Kod z obrazka
Komentarze (1):
~Alek 2019-02-09 13:39:05
Gdzie tu rewolucja? Powstał kolejny zaśmiecony program bankowości internetowej. Koniec z czystą bankowością. Uwag jest dużo. Fajerwerki zakupowe w bankowości internetowej to jakaś chora pomyłka. Program rozrósł się dwukrotnie. W ogóle nie przetestowano funkcjonalności. Wszystko trzeba klikać dwa razy więcej. Usunięto przelewy własne z bankowości osobistej na firmową i na odwrót z bankowości firmowej na osobistą. Sądzę że za chwilę wprowadzą opłaty. Cały system trąci mBankiem – wiadomo te samo towarzystwo go wprowadza. Brak możliwości założenia kont walutowych w bankowości firmowej. W bankowości osobistej kontakty zniknęły – zmigrowano je do bankowości firmowej. Nie ma już wspólnej jednej listy odbiorców. Trzeba wklepywać podwójnie. Na składane reklamacje nie odpowiadają.
No i życzyłbym sobie prostej bankowości bez saszetek i wodotrysków. Bank ma działać szybko sprawnie i bezpiecznie bez żadnych dodatkowych wyszukiwarek zakupów hoteli wydarzeń i dotacji.
Na koniec pytanie. Robicie program bankowy dla użytkowników banku czy program dla programistów - informatyków? Odlepcie te wszystkie nakładki od banku.
reklama
Kontakt z nami