Czy jednorazowa sprzedaż nieruchomości czyni ze zbywcy podatnika VAT?

03.07.2018 12:01

<b>Foto:</b> woonwijkhethool.nl
Foto: woonwijkhethool.nl

Biorąc pod uwagę definicję podatnika określoną w art. 15 ust. 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług oraz działalności gospodarczej wynikającą z art.15 ust.2 tej ustawy immanentną cechą podatnika jest działanie, które przybiera formę zawodową. Za przejaw profesjonalnego funkcjonowania w sferze obrotu nieruchomościami można uznać przykładowo:

Więcej w serwisie www.podatki.biz

Kod z obrazka
Komentarze (0):
Kontakt z nami