Wiadomości z tagiem AUD  RSS
Modlin potrzebny centralnej Polsce. Audyt: Lotnisko może odciążyć CPK i port Chopina w Warszawie

04.07.2018 8:56

Port lotniczy w Nowym Dworze Mazowieckim może odciążyć CPK i lotnisko Chopina w Warszawie – wynika z audytu firmy Polconsult. Problem w tym, że na niezbędne inwestycje brakuje pieniędzy oraz woli politycznej.

Tagi: Firma, AUD
Źródło: forsal.pl

Modlin potrzebny centralnej Polsce: Odciąży CPK i Chopina

04.07.2018 7:58

Port lotniczy w Nowym Dworze Mazowieckim może odciążyć CPK i lotnisko Chopina w Warszawie – wynika z audytu firmy Polconsult. Problem w tym, że na niezbędne inwestycje brakuje pieniędzy oraz woli politycznej

Tagi: Firma, AUD
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Juncker: niemieckie porozumienie ws. migracji wydaje się zgodne z prawem

03.07.2018 14:56

Zawarte przez niemieckie partie z koalicji rządzącej porozumienie w sprawie migracji wydaje się na pierwszy rzut oka zgodne z prawem UE - ocenił we wtorek w Strasburgu szef KE Jean-Claude Juncker.

Tagi: AUD
Źródło: forsal.pl

1,3 mld zł straty netto. GetBack podał wyniki finansowe za ubiegły rok. Bez opinii audytora

03.07.2018 14:01

GetBack w restrukturyzacji odnotował 1 352,98 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w 2017 r. wobec 200,01 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. Biegły rewident - Deloitte Audyt - odstąpił od wyrażenia o sprawozdaniu finansowym.

Źródło: forsal.pl

Ceny ropy odbijają po wyraźnych spadkach

03.07.2018 8:30

Notowania ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych i Londynie 3 lipca rano zaczynają odrabiać wcześniejsze spadki. Arabia Saudyjska pomaga utrzymać wydobycie OPEC na w stabilnym poziomie, wobec spadającej podaży w Wenezueli i Libii.

Źródło: nafta.wnp.pl

Deloitte odstąpił od wyrażenia opinii do sprawozdań finansowych GetBacku

03.07.2018 7:58


Firma audytorska Deloitte odstąpiła od wyrażenia opinii do sprawozdań finansowych Getbacku za 2017 rok - poinformował GetBack w raporcie rocznym.

Źródło: www.bankier.pl

Ceny paliw w górę. Tweety Trumpa nie pomogą

02.07.2018 14:56

Stany Zjednoczone wywołują coraz większą presję na Arabię Saudyjską, by zwiększyła wydobycie ropy naftowej, dzięki czemu ceny paliw poszłyby w dół. Jednak starania Donalda Trumpa mogą okazać się nieskuteczne.

Źródło: www.money.pl

Presja na OPEC nie pomoże. Paliwa nie stanieją

02.07.2018 13:57

Stany Zjednoczone wywołują coraz większą presję na Arabię Saudyjską, by zwiększyła wydobycie ropy naftowej i przez to obniżyła ceny paliw. Zabiegi Waszyngtonu mogą jednak być nieskuteczne nie tylko ze względu na niechęć Rijadu do koncepcji likwidacji OPEC, ale również w związku z perspektywą dramatycznego obniżenia wydobycia ropy przez Iran oraz Wenezuelę - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami