Wiadomości z tagiem Allegro  RSS
Co drugi polski internauta kupuje w sieci. Chiński AliExpress depcze po piętach Allegro

02.07.2018 16:32

Dynamicznie rośnie popularność e-zakupów w zagranicznych serwisach - korzysta z nich już 23 proc. polskich internautów. Najbardziej rośnie popularność chińskiego AliExpress, jednak na Polaków najbardziej znaną marką e-handlu pozostaje Allegro.

Źródło: www.money.pl

AliExpress coraz popularniejszy wśród Polaków

02.07.2018 15:40


Według najnowszego wydania badania "E-commerce w Polsce 2018", rośnie wśród Polaków rozpoznawalność chińskiego serwisu AliExpress. Na czele nadal pozostaje Allegro. 

Tagi: Allegro
Źródło: www.bankier.pl

Platformy i ekosystemy, cz. 1 [Dziś i jutro affinity w Polsce]

02.07.2018 12:54

W nowych rozwiązanych affinity i przy nowych klientach usług ubezpieczeniowych, będą funkcjonowały dwa pojęcia - platforma i ekosystem. Platforma jest tak naprawdę modelem biznesowym, który skupia wielu graczy łącząc różnych dostawców i różnych klientów. Platformy to Amazon, Alibaba, Facebook, a w Polsce - np. Allegro. To miejsce, gdzie najczęściej stykają się dwie strony transakcji. Z kolei ekosystem to połączony zespół usług, który pomaga klientowi zaspokoić konkretną szeroko rozumianą potrzebę. Ekosystem obraca się wokół jakiegoś jednego tematu - telefonu, domu, samochodu. I zapewnia wszystko wokół tego tematu, w tym oczywiście przede wszystkim ubezpieczenie.

Źródło: feedproxy.google.com

Wyższe opłaty dla sprzedających na Allegro

02.07.2018 8:30

Wysokość opłaty z tytułu miesięcznego abonamentu dla tej usługi wzrosła z 9,90 zł do 39 zł - informuje Bankier.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

Allegro podnosi opłaty dla sklepów

29.06.2018 10:01


Prowadzenie sklepu na Allegro zdrożało z 9,90 zł do 39 zł miesięcznie.

Źródło: www.bankier.pl

Państwo zrozumiało, że nie każda inwestycja w startup się powiedzie. "Przetrwają najlepsze projekty"

23.06.2018 18:56

O tym, że specjaliści w zakresie nauk społecznych znajdą miejsce na rynku technologii, startupach i pionierach w biznesie w rozmowie z money.pl mówi Damian Zapłata, COO Allegro.

Źródło: www.money.pl

Allegro - jak kupować na raty? Przewodnik krok po kroku

22.06.2018 5:56

Opcja „kupuj na raty” umożliwia użytkownikom Allegro robienie zakupów w dowolnym momencie. To rozwiązanie przydaje się szczególnie w przypadku wydatków, które pojawiły się nieplanowane, a na których pokrycie nie wystarczą nam środki zgromadzona na koncie bankowym. Z płatności ratalnych można skorzystać w przypadku zakupów o łącznej wartości zawierającej się w przedziale od 300 złotych do 20 tysięcy złotych.

Źródło: forsal.pl

PZU i Allegro z akcją "Wymiana Telewizora" [Rynek]

19.06.2018 7:56

Z okazji Mundialu PZU zorganizowało z Allegro akcję "Wymiana Telewizora". Klienci PZU, którzy posiadają ubezpieczenie PZU Dom, mają (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Kontakt z nami