Wiadomości z tagiem Assistance  RSS
Inter: ochrona gabinetu medycznego [Faramuszki]

02.07.2018 8:49

Inter radzi, jak dobrze ubezpieczyć prywatny gabinet medyczny. Wymienia zarówno ubezpieczenia mienia, jak i OC oraz assistance (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Mondial Assistance: coraz więcej motocyklistów z assistance [Faramuszki]

27.06.2018 7:15

Mondial Assistance informuje, że maj był rekordowym miesiącem pod względem sprzedanych ubezpieczeń assistance dla motocyklistów. W porównaniu (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Niezadowolona klientka o assistance PZU [Rynek]

26.06.2018 8:52

W serwisie wykop.pl pojawił się [[http://s.ogma.pl/457d917f wpis]] poświęcony usłudze PZU Pomoc w Drodze.Ubezpieczyciel drogą pisemną (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Generali uatrakcyjnia i upraszcza produkty [Produkty]

22.06.2018 7:34

Na profilu facebookowym Adama Malinowskiego, członka zarządu Generali, pojawiły się informacje o zmianach produktowych w assistance, NNW i (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Assistance od Europ Assistance przy ubezpieczeniu Generali w sklepach Komfort [Rynek]

20.06.2018 13:05

Europ Assistance rozpoczęła obsługę klientów sieci sklepów Komfort, którzy objęci są ochroną ubezpieczenia Generali "Bezpieczna Podłoga". (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Sprzedaż samego prądu to historia. Assistance, telekomunikacja - chcą na tym zarobić setki milionów

18.06.2018 11:55

– Nasz główny cel to rozwój nowych linii biznesowych. W 2016 roku Grupa Energa ogłosiła strategię, która oczywiście poza sprzedażą detaliczną energii elektrycznej zakłada intensywny rozwój biznesu w obszarze nowych produktów i usług. Z tych obszarów do 2025 roku ma pochodzić EBITDA Grupy na poziomie 300 mln zł. Znaczną część tego zysku, bo ponad 50 proc., planuje wypracować Energa Obrót – mówi Dariusz Falkiewicz, prezes zarządu Energa Obrót.

Źródło: energetyka.wnp.pl

Kongres dla każdego [Felietonik Marcina Z. Brody]

15.06.2018 8:50

Kongres Brokerów właśnie się kończy. To był Kongres dla każdego. Kto chciał się nachlać, na pewno trafił do Warty. Kto chciał się spotykać, rozmówców mu nie zabrakło. Kto chciał posłuchać o ubezpieczeniach, szedł do Ergo Hestii. Kto chciał na łódkę, mógł. Kto chciał (wreszcie) dowiedzieć się czegoś o RODO i IDD, pomocny był InterRisk. Kto chciał się nudzić, chodził na panele. Kto chciał (bliżej) poznać spoconych facetów, dogadzała mu Axa. Kto chciał poczuć (dawną) młodość, na pewno trafił na koncert Lady Pank. Kto chciał się przebadać, wpadał do Mondial Assistance. I tak dalej, i tym podobne. A miłą, kongresową atmosferę zamknęła cudownie impreza na wodzie Generali. Było fajnie!

Źródło: feedproxy.google.com

Aegon i Europ Assistance: zniżka dla jadących na Mundial [Produkty]

13.06.2018 12:32

Aegon i Europ Assistance, dla kibiców wybierających się do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, przygotowały 20% rabat na ubezpieczenie (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Assistance - nowe otwarcie [Axa Partners jest i dla Ciebie]

11.06.2018 13:17

Nie jest naszym celem, by podążać za rynkiem. Jako AXA Partners przez ostatnie kilka lat pokazaliśmy, jak z dostawcy usług pomocy drogowej można stać się poważnym graczem w ubezpieczeniach majątkowych. Mamy swoją ścieżkę obraną i jasno zdefiniowaną, a co za tym idzie - nie oglądamy się za siebie. Chcemy oferować naszym partnerom wyłącznie usługi, które pomogą im w rozwoju sprzedaży ich własnych produktów, a zarazem będą stanowiły realną wartość dla klienta końcowego.

Źródło: feedproxy.google.com

Mondial o ubezpieczeniu na Mundial [Faramuszki]

11.06.2018 7:07

Mondial Assistance przypomina, by przed wyjazdem do Rosji na Mundial kupić ubezpieczenie. Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mondiala, (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami