Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Sony wycofuje się produkcji smartfonów?

23.05.2018 18:26

Prezes Sony Kenichiro Yoshida zaprzeczył pogłoskom, jakoby koncern chciał się wycofać z przynoszącego straty biznesu produkcji smartfonów. Jednocześnie zapowiedział podjęcie działań na rzecz jego wzmocnienia przez m.in. redukcję kosztów.

Tagi: Biznes
Źródło: www.wnp.pl

Selvita chce zwiększyć skalę w USA

23.05.2018 16:42


Selvita chce pozyskiwać więcej kontraktów w segmencie usług na rynku międzynarodowym i zwiększyć tempo rozwoju tej części biznesu w Stanach Zjednoczonych, gdzie sprzedaż jest realizowana obecnie...

Tagi: USA, Biznes
Źródło: www.bankier.pl

Marek F. nie stawił się w więzieniu. Sąd wstrzymał wykonanie kary

23.05.2018 16:01

Marek F. został skazany za zlecenie nielegalnego nagrywania rozmów polityków i biznesmenów.

Tagi: Kary, Biznes
Źródło: www.money.pl

Cybulski: Celem KAS jest "nieprzejednana walka" z nieuczciwymi podatnikami

23.05.2018 13:57

Krajowa Administracja Skarbowa ma być wizytówką sprawnie działającego państwa; Konstytucja Biznesu jest dla nas kamieniem milowym, ważną wskazówką, ułatwiającą nasze działania – mówił w środę w Przygodzicach (Wielkopolskie) wiceminister finansów i wiceszef KAS Paweł Cybulski.

Warszawa za ciasna dla centrów usług? Miasta regionalne wchodzą do gry

23.05.2018 13:42

W Polsce działa już ponad 1100 centrów usług dla biznesu. Inwestorów coraz częściej kusi nie tylko stolica naszego kraju, ale też miasta regionalne, o czym świadczą liczby. Według ABSL, w sektorze BPO/SSC poza Warszawą pracuje już 200 tys. osób, a do 2020 roku ta liczba wzrośnie dwukrotnie. - To będzie mieć ogromny wpływ na rynek biurowy i działania deweloperów – uważa Charles Taylor, Head of Poland, Cushman & Wakefield. O rozwoju centrów usług i rynku biurowym w Polsce rozmawiali uczestnicy sesji "Biurowce frontem do Europy" w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Źródło: www.propertynews.pl

OEX E-Business rozwija partnerstwa w Azji

23.05.2018 12:59


Spółka OEX E-Business podpisała listy intencyjne dotyczące współpracy z partnerami biznesowymi z obszaru logistyki dla eCommerce z Singapuru. Umowy z PLG - Pacific Integrated Logistics Group i UrbanFox Asia ułatwią spółce z Grupy OEX dalszy rozwój...

Źródło: inwestycje.pl

Taxplan dołącza do ASB Group

23.05.2018 11:57


ASB Group, wiodąca firma na rynku profesjonalnych usług doradczych i outsourcingowych dla biznesu łączy się z firmą doradztwa podatkowego i księgowego Taxplan. W wyniku transakcji ASB Group zyska nowe kompetencje w obszarze podatków i cen transferowych.

Tagi: Firma, Biznes, ING
Źródło: inwestycje.pl

Szyjemy na miarę [Czwartki z assistance]

23.05.2018 11:38

Obecnie klienci mają większą świadomość w zakresie assistance. Wiedzą, co im przysługuje i wcale nie spodziewają się "wodotrysków". To, czego oczekują, to rzetelna, szybko wykonana usługa. Zdecydowanie większa zmiana zaszła w przypadku klientów biznesowych.

Źródło: feedproxy.google.com

Kontakt z nami