Wiadomości z tagiem Bydgoszcz  RSS
Chcesz zagrać - musisz podać wszystkie dane osobowe, a nawet źródło utrzymania!

04.07.2018 16:18

Pierwszy salon gier na automatach Totalizatora Sportowego otwarto w Bydgoszczy w ramach programu pilotażowego. W bydgoskim salonie konieczne jest zarejestrowanie się, w tym celu trzeba wypełnić formularze dot. danych użytkownika: imię i nazwisko, PESEL, datę i miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania, pada też pytanie o źródła utrzymania.

Źródło: finanse.wnp.pl

Tylko dla pań. Quiosque stawia na słowiańską urodę

03.07.2018 9:00

Sieć Quiosque liczy ok. 170 sklepów. W lipcu wzbogaci się o pięć lokalizacji. Najnowszy punkt powstał w Centrum Handlowym Tulipan Łódź. Następne pojawią się w galerii Jeziorak w Iławie, potem w Oświęcimiu, Lubartowie i Świdwinie. W sierpniu marka zaistnieje w Centrum Handlowym Focus Bydgoszcz, a we wrześniu - w Libero w Katowicach. - Do końca roku zamierzamy otworzyć 20 salonów. Oceniamy, że Quiosque docelowo może mieć ok. 250 sklepów. Nasza strategia zakłada osiągnięcie tego założenia w 2021 r. lub 2022 r. – zapowiada Agnieszka Krzywańska, dyrektor zarządu spółki PBH, właściciela marki Quiosque.

Źródło: www.propertynews.pl

Przetarg na torowisko tramwajowe i drogi rowerowe przy Toruńskiej w Bydgoszczy unieważniony

29.06.2018 13:56


Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy unieważnił przetarg na przebudowę torowiska tramwajowego i budowę dróg rowerowych w ciągu ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy - poinformowała spółka ZUE, której oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w tym postępowaniu.

Źródło: www.bankier.pl

Budowlany boom w Rzeszowie. Dlaczego to miasto tak przyciąga deweloperów?

28.06.2018 6:56

Wyniki działalności deweloperów z 2017 r. mogą okazać się bardzo zaskakujące dla wielu osób. Chodzi tutaj między innymi o bardzo dobry wynik Rzeszowa, w którym deweloperzy rozpoczęli budowę ponad 2000 nowych mieszkań. Stolica Podkarpacia pod względem skali nowych inwestycji mieszkaniowych wyprzedziła między innymi Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Katowice oraz Olsztyn.

Źródło: forsal.pl

ZUE przebuduje za kilkadziesiąt milionów trasę tramwajową

26.06.2018 22:50

Firma ZUE podpisała z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy umowę na wykonanie przebudowy trasy tramwajowej. Wartość umowy wynosi 52,8 mln zł netto (65 mln zł brutto). Termin realizacji zadania to październik 2019 roku.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Polska zyska światowej klasy centrum gier wojennych

26.06.2018 16:57

Planujemy ustanowić w Bydgoszczy światowej klasy centrum gier wojennych - zapowiedział w zastępca naczelnego sojuszniczego dowódcy ds. transformacji admirał Manfred Nielson, który uczestniczył w Bydgoszczy w Ćwiczeniu Koalicyjnej Interoperacyjności Bojowej (CWIX).

Tagi: Jen, Bydgoszcz
Źródło: forsal.pl

Pensje samorządowców zmaleją symbolicznie albo wcale

25.06.2018 15:56

Pensja marszałka województwa mazowieckiego zmaleje o 5,7 zł, prezydent Warszawy o 24 zł, prezydenta Bydgoszczy o 109 zł, a prezydenta Gdańska o 275 zł. Nie zmienią się zarobki prezydenta Rzeszowa. To wynik uchwał, które w związku z nowymi przepisami podjęli w czerwcu radni.

Źródło: forsal.pl

Pięć osób z zarzutami ws. ustawiania przetargów

21.06.2018 11:33

Pięć osób zatrzymanych przez CBA ws. ustawiania przetargów usłyszało w Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy zarzuty. Podejrzani częściowo przyznali się do winy, ale składają rozbieżne wyjaśnienia. Sprawa dotyczy m.in. projektu budowy dworca Olsztyn Główny.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Duży magazyn powstanie w Bydgoszczy

20.06.2018 14:07

Firma Dastal przygotowała realizację hali magazynowej w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami