Wiadomości z tagiem Dochody  RSS
Grupa Polmlek – historia, tradycja, innowacja

26.06.2018 14:57

Czy biznes mleczarski kojarzony zazwyczaj z mozolną pracą można prowadzić w innowacyjny i zaawansowany technologicznie sposób? Okazuje się, że to nie tylko możliwe, ale również bardzo udane przedsięwzięcie. Udowadniają to szefowie Grupy Polmlek, panowie Jerzy Borucki i Andrzej Grabowski, którzy zapoczątkowali swoją spółkę ponad 20 lat temu, bo w 1994 roku. Wtedy rozpoczęła się historia Grupy Polmlek, która w 2016 roku mogła pochwalić się dochodami na poziomie 3,6 mld złotych, a to jeszcze nie koniec, co zapowiadają właściciele Polmleku.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Giełdy dochodzą do siebie po mocnych spadkach w USA

26.06.2018 9:59

Zachodnioeuropejskie giełdy rosną po najmocniejszych spadkach od 4 miesięcy. Inwestorzy obserwują sytuację, a tu nadal widoczna jest eskalacja napięć w światowym handlu.

Źródło: finanse.wnp.pl

Przedsiębiorca strefowy nie ma obowiązku prowadzenia odrębnej ewidencji dla każdego z zezwoleń w ramach tej samej SSE

25.06.2018 14:58

Naczelny Sąd Administracyjny wydał wyrok, w którym wskazał, że jeżeli podatnik prowadzi działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej (SSE) na podstawie dwóch lub więcej zezwoleń, to zwolnienie z opodatkowania dotyczy dochodów uzyskiwanych z całej działalności na terenie SSE prowadzonej na podstawie wszystkich tych zezwoleń.

Źródło: www.taxonline.pl

Handel zmienia nawyki. Polacy bardziej niecierpliwi i wybredni

25.06.2018 11:33

Wzrastające dochody, zmniejszające się bezrobocie, a przede wszystkim dynamicznie rozwijająca się przestrzeń handlowa znacznie zmieniły nasze nawyki. Staliśmy się wygodniejsi, ale też większą wagę przykładamy do jakości nabywanych produktów. Jesteśmy bardziej niecierpliwi i nie lubimy czekać na dostawę. Jak kupują Polacy?

Źródło: www.propertynews.pl

Tauron „bardzo poważnie” analizuje inwestycje w offshore

23.06.2018 11:55

Bardzo poważnie analizujemy budowę farm wiatrowych na morzu (offshore). Taki kierunek to jeden z megatrendów, w który możemy się wpisać - powiedział prezes Tauronu Filip Grzegorczyk. Jak dodaje, dochody z rynku mocy należy właściwie zainwestować.

Źródło: energetyka.wnp.pl

Tauron poważnie analizuje inwestycje w offshore. "Nie spoczywamy an laurach"

23.06.2018 10:57

Bardzo poważnie analizujemy budowę farm wiatrowych na morzu (offshore); taki kierunek to jeden z megatrendów, w który możemy się wpisać - mówi PAP prezes Tauronu Filip Grzegorczyk. Jak dodaje, dochody z rynku mocy należy właściwie zainwestować.

Źródło: forsal.pl

Grzegorczyk: Tauron bardzo poważnie analizuje inwestycje w offshore

23.06.2018 9:56


Bardzo poważnie analizujemy budowę farm wiatrowych na morzu (offshore); taki kierunek to jeden z megatrendów, w który możemy się wpisać - mówi PAP prezes Tauronu Filip Grzegorczyk. Jak dodaje, dochody z rynku mocy należy...

Źródło: www.bankier.pl

Wyjaśnienia KIS: Dochody małżonków z najmu

22.06.2018 12:58

Czy dochody małżonków uzyskiwane z wynajmu nieruchomości będącej ich wspólną własnością mogą być opodatkowane tylko przez jednego z nich?

Źródło: www.podatki.biz

Kontakt z nami