sobota, 23 września 2017 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Rafalska o danych GUS dot. urodzeń: Imponujący wzrost

Dodano: 22.09.2017 16:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Od stycznia do lipca urodziło się 235,1 tys. dzieci - o 18,2 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał GUS. To naprawdę imponujący wzrost - oceniła w rozmowie z PAP szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska....

Źródło: www.bankier.pl

Trend demograficzny w Polsce odwrócił się. Imponująca liczba urodzeń

Dodano: 22.09.2017 14:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od stycznia do lipca urodziło się 235,1 tys. dzieci - o 18,2 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał GUS. To naprawdę imponujący wzrost - oceniła w rozmowie z PAP szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska.

Źródło: forsal.pl

Trend demograficzny w Polsce odwrócił się. Imponująca liczba urodzeń.

Dodano: 22.09.2017 14:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Od stycznia do lipca urodziło się 235,1 tys. dzieci - o 18,2 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał GUS. To naprawdę imponujący wzrost - oceniła w rozmowie z PAP szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska.

Źródło: forsal.pl

Elżbieta Rafalska o danych GUS w sprawie urodzeń: Imponujący wzrost

Dodano: 22.09.2017 13:31 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Od stycznia do lipca urodziło się 235,1 tys. dzieci - o 18,2 tys. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał GUS. "To naprawdę imponujący wzrost" - ocenia szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska. "Spodziewałam się dobrych danych, może nie aż takich, ale sądzę, że sierpień nie będzie gorszym miesiącem jeśli chodzi o liczbę urodzeń" - dodała. Minister Rafalska podkreśliła, że w lipcu tego roku urodziło się 35 tys. dzieci. "To jest naprawdę imponujący wzrost - o 3,6 tys. więcej urodzeń, jeżeli porównamy z lipcem ubiegłego roku. To jest...

Źródło: www.rmf24.pl

Zęby pod kontrolą. NIK o opiece stomatologicznej na Lubelszczyźnie

Dodano: 22.09.2017 13:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najwięcej w kraju szkolnych gabinetów stomatologicznych, w których zakontraktowano leczenie dentystyczne dla dzieci i młodzieży funkcjonowało w województwie lubelskim. Inicjatywa Lubelskiego Oddziału NFZ i Urzędu Miasta Lublin przywracająca sprawdzony model szkolnych gabinetów stomatologicznych jest znacząca. Pomaga m.in. w wyrównywaniu szans mieszkańców mniejszych miejscowości - uważa Najwyższa Izba Kontroli.

Źródło: www.wspolnota.org.pl

Dziś Międzynarodowy Dzień Pokoju, a więc kilka słów o… mieszkaniówce i podatkach

Dodano: 21.09.2017 12:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Młody mężczyzna wsiada do taksówki. - Poproszę na ulicę Rayskiego. - Raj…co? Jakiego? Pyta taksówkarz. - Rayskiego...w…Warszawie…na Bemowie. - Aaa…tam przy tej…ale Panie! Tam przecież pola kapusty są! - Już nie. Ja tam mieszkam. Razem z czterema tysiącami sąsiadów… Wprawdzie znajomość topografii wśród taksówkarzy jest coraz słabsza, to jednak skokowy rozwój budownictwa mieszkaniowego jest faktem i to nie tylko w Warszawie. Wystarczy przespacerować się zakątkami, które pamiętamy z dzieciństwa jako zielone enklawy miasta...

Tagi: SKOK, Dzieci
Źródło: podatkiwbiznesie.pl

Wpadka Amazona. „Masz prezent dla dziecka”

Dodano: 21.09.2017 11:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gigant e-handlu informował swoich klientów o tym, że ktoś kupił prezent dla ich dziecka. Problem w tym, że wielu tych klientów nawet nie planuje dzieci.

Tagi: Dzieci, Amazon
Źródło: www.rp.pl

GIODO zaprasza szkoły do udziału w Programie edukacyjnym „Twoje dane – Twoja sprawa”

Dodano: 20.09.2017 13:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Edukowanie dzieci i młodzieży, jak mają chronić dane osobowe zarówno w realnym, jak i w cyfrowym świecie, to jeden z celów ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli” prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Właśnie trwa nabór placówek chcących uczestniczyć w VIII edycji projektu. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 29 września 2017 r.

Tagi: Dzieci, GIODO
Źródło: www.wspolnota.org.pl

Czy nasze dzieci są skazane na bezrobocie?

Dodano: 20.09.2017 13:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Aż 50 proc. pracowników, nie wierzy, że ich zawód przetrwa kolejną dekadę. Rynek pracy podlega nieustannym przemianom. Dynamiczny rozwój technologii, cyfryzacja procesów, a nawet robotyzacja sprawiają, że zmienia się zapotrzebowanie, a wiele z zawodów...

Źródło: inwestycje.pl

Polacy na ostatnim miejscu w badaniu poziomu świadomości finansowej

Dodano: 20.09.2017 11:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

co właściwie nasze dzieci wiedzą o finansach i czy rodzice są dla nich odpowiednim źródłem wiedzy? Z badania Nationale-Nederlanden wynika, że 63 proc. Polaków uważa swoją wiedzę finansową za wystarczającą, ale jednocześnie wielu z nas nie potrafi realnie oszacować kosztów wynikających z różnych sytuacji życiowych.

Źródło: prnews.pl

Starsze wiadomości »

Copyright © 2008-2017 Portal Bankowy  - wszelkie prawa zastrzeżone