Wiadomości z tagiem Etaty  RSS
Płatności mPay w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

03.07.2018 10:16


System płatności mobilnych mPay uruchomił sprzedaż biletów na przejazdy pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Pasażerowie znajdą w aplikacji bilety na wszystkie połączenia obsługiwane przez przewoźnika. Udostępniając mobilne bilety Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej mPay rozpoczyna etap nawiązywania współpracy z regionalnymi przewoźnikami kolejowymi. Intensywny rozwój w tym segmencie jest możliwy dzięki zupełnie nowemu systemowi informatycznemu, który spółka wdrożyła na ...

Źródło: prnews.pl

Kopcińska: "Praworządność w Polsce ma się dobrze"

02.07.2018 16:56

Odniesiemy się w określonym terminie do argumentów przedstawionych przez Komisję Europejską w piśmie skierowanym do Polski; mamy obecnie do czynienia z pierwszym, przedprocesowym etapem postępowania - podkreśliła w poniedziałek rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

Źródło: forsal.pl

Dziesiątki tysięcy etatów pod nóż brexitu

02.07.2018 11:20


W pierwszym półroczu tego roku w Wielkiej Brytanii 50 000 etatów zostało zagrożonych lub zlikwidowanych, wynika z raportu Press Association.

Źródło: www.bankier.pl

Warszawiacy o praskich ulicach handlowych

29.06.2018 17:27

3 lipca, o godz. 18.00 (Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52) odbędzie się spotkanie dla mieszkańców podsumowujące pierwszy etap konsultacji społecznych, związanych z opracowaniem koncepcji zarządzania lokalami usługowymi na praskich ulicach.

Tagi: Lokaty, Etaty
Źródło: www.propertynews.pl

Normy obowiązujące na etapie projektowania trzeba spełniać również podczas eksploatacji

29.06.2018 15:57

Produkuję w swoim zakładzie konserwy mięsne. Powiatowy lekarz weterynarii przeprowadził u mnie kontrolę, podczas której stwierdził m.in., że na suficie i nadprożach w pomieszczeniu kutrowania farszów mięsnych występują zabrudzenia, a na ścianie w pomieszczeniu hali produkcyjnej farba się łuszczy. Z tego powodu nałożył na mnie karę w wysokości 5 tys. zł. Nie zgadzam się z decyzją, gdyż łuszczącą się farbę na ścianie stwierdzono wyłącznie przy wejściu do hali produkcyjnej.

Tagi: Etaty, Lekarze
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Ostatni etap modernizacji ważnej linii kolejowej będzie kosztował ponad 550 mln zł

27.06.2018 14:43

Przebudowa stacji kolejowych w Białej Podlaskiej, Małaszewiczach i Terespolu w Lubelskiem będzie jednym z efektów ostatniego etapu modernizacji linii kolejowej E-20 na odcinku Siedlce - Terespol, prowadzonego przez PKP PLK. Wartość projektu to ponad 555 mln zł.

Tagi: Etaty, Kolej
Źródło: logistyka.wnp.pl

Uzasadnienie SN: wszystko dobrze, ale... [Rynek]

25.06.2018 7:17

Puls Biznesu opisuje uzasadnienie uchwały Sądu Najwyższego ws. zadośćuczynień za stany wegetatywne ( [[http://s.ogma.pl/309f96aa SN (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Merkel, Macron, Morawiecki. Klimatyczne rozmowy przed COP24

23.06.2018 10:56

W Berlinie odbył się IX Petersberski Dialog Klimatyczny, którego współgospodarzem była Polska. Niemcy podkreślają, że najważniejsze jest stworzenie nowych miejsc pracy, które zastąpią znikające etaty w sektorze węglowym. Polska stawia na "zielony realizm".

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami