Wiadomości z tagiem FUS  RSS
Mniejsza dotacja do emerytur podreperuje państwowe finanse

29.05.2018 8:57

Rosnące zatrudnienie, coraz wyższe płace i większa liczba legalnie zatrudnionych imigrantów napędzają wpływy ze składek do FUS. Na tyle mocno, by już liczyć, ile zyska na tym budżet

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Czerwińska: Znaczna nadwyżka budżetowa wynikiem dobrej sytuacji na rynku pracy

28.05.2018 12:58

Znaczna nadwyżka budżetowa po kwietniu jest przejściowa, wynika ona z dobrej sytuacji na rynku pracy, wysokiego tempa dopływu składek do FUS oraz redukcji kosztów obsługi długu - powiedziała minister finansów Teresa Czerwińska.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Magiczna wioska smerfów w Galerii Gniezno

22.05.2018 16:36

Laboratorium Papy Smerfa, kącik Smerfusia i niepowtarzalna kraina ozdób Smerfetki, a oprócz tego spotkania z Ważniakiem – te wszystkie atrakcje łączące zabawę, sztukę i edukację, będą czekały na najmłodszych w Galerii Gniezno 26 maja. A to wszystko za sprawą najsympatyczniejszych na świecie niebieskich stworków.

Tagi: Akcje, BOR, FUS
Źródło: www.propertynews.pl

BM Alior Bank - Raport Rynkowy

21.05.2018 9:58

Dziś o 10:00 opublikowane zostaną dane o zatrudnieniu i wynagrodzeniach za kwiecień. Nadwyżka w FUS na koniec pierwszego kwartału 2018 roku wyniosła 3,4 mld zł - wynika z informacji o wykonaniu planu finansowego FUS opublikowanego przez ZUS

Źródło: inwestycje.pl

Ford planuje drastycznie cięcia. Przetrwa tylko Mustang

27.04.2018 8:44

Ford planuje obniżyć koszty operacyjne o 25,5 mld dolarów do 2022 roku i zmniejsza swoją ofertę samochodów osobowych w Ameryce Północnej o ponad 80 proc., eliminując Taurusa, Fiestę, Fusion, C-Max i Focusa sedana.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Przesadziliśmy z likwidacją kopalń? "Być może posunięto się zbyt daleko"

25.04.2018 6:00

- Sądzę, że projekt reaktywacji kopalni Barbara w Chorzowie się powiedzie. Zdzisław Bik jest bardzo aktywnym człowiekiem, który sprawdził się w branży, zarówno na rynku krajowym, jak i w Chinach. Stąd można sądzić, że kopalnia Barbara zostanie reaktywowana - zaznacza w rozmowie z portalem WNP.PL Marek Profus, prezes firmy Profus Management.

Tagi: Firma, FUS
Źródło: gornictwo.wnp.pl

Przez lukę w prawie zagrożony los autostrad, portów i elektrowni

26.03.2018 7:41

Błędy w nowelizacji mogą wstrzymać największe inwestycje publiczne i prywatne w Polsce. Skutki legislacyjnej fuszerki odczuje przede wszystkim branża budowlana.

Tagi: FUS
Źródło: budownictwo.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami