Wiadomości z tagiem Firma  RSS
Polskie REITy na F.I.N.N.iszu

19.06.2018 16:53

W Ministerstwie Finansów (MF) trwają intensywne prace nad przygotowaniem wersji projektu ustawy o firmach inwestujących w najem nieruchomości (FINN), która zostanie ostatecznie skierowana do Sejmu. W poniedziałek 18 maja miała miejsce konferencja uzgodnieniowa z udziałem przedstawicieli MF oraz podmiotów, które…

Źródło: podatkiwbiznesie.pl

Sektor bankowy skąpi grosza małym firmom? Przedsiębiorcy czekają na przełom

19.06.2018 16:32

Aż 62 proc. firm z sektora MSP finansuje rozwój ze środków własnych - oszczędności lub bieżąco wygospodarowanych pieniędzy - wynika z raportu ZPP.  - Warto, by bankowcy zauważyli, że w Polsce, prócz blisko 5 tys. dużych firm, jest też 2 mln małych i do nich należy skierować ofertę produktową - ocenił prezes ZPP Cezary Kaźmierczak.

Źródło: finanse.wnp.pl

Nowość na stacjach BP. Będzie jak na Orlenie

19.06.2018 15:57

BP w Polsce rozpoczyna współpracę z firmą carsheringową Click2Go. Auta do wypożyczenia na minuty pojawią się w jej ramach na kilkunastu stacjach BP w Poznaniu i Swarzędzu.

Źródło: nafta.wnp.pl

Credit Agricole i Millennium chcą przejąć Eurobank - wynika z nieoficjalnych informacji

19.06.2018 15:13

Francuscy właściciele wystawili Eurobank na sprzedaż w połowie czerwca i już są pierwsi zainteresowani. Z nieoficjalnych informacji wynika, że bank chcą przejąć dwie firmy - Credit Agricole oraz Millennium.

Źródło: www.money.pl

Prezes GPW: Polskim parkietem interesują się zagraniczne firmy z branży gier

19.06.2018 15:12


Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) widzi duże zainteresowanie polskim parkietem nie tylko rodzimych, ale również zagranicznych firm z branży gier komputerowych, poinformował ISBnews.tv...

Źródło: www.bankier.pl

Czy roboty zastąpią człowieka? Czy o takim rynku pracy marzymy my i nasze dzieci?

19.06.2018 14:22

Firmy walczą dziś o najlepszych. Na rynek wchodzą millenialsi, do wykorzystania są też osoby 50+ i coraz częściej… sztuczna inteligencja. – Dziś nie wolno się uprzedzać i zamykać na nowe rozwiązania – podkreślają eksperci.

Tagi: Firma, Dzieci
Źródło: www.money.pl

Ważna inwestycja w gdyńskim porcie. "To modelowy projekt"

19.06.2018 14:04

60 mln zł kosztować będzie projekt umożliwienia bunkrowania statków paliwem LNG przez Port w Gdyni, realizowany we współpracy z PGNiG Obrót Detaliczny i firmą Gas Trading.

Źródło: gazownictwo.wnp.pl

Czynsze w stołecznych biurowcach pójdą w górę

19.06.2018 13:34

Warszawa jest jednym z rynków europejskich, na których ceny czynszu w biurowcach będą rosnąc - wynika z raportu JLL. Firma identyfikuje 10 rynków, na których należy spodziewać się najwyższego wzrostu w 2018/2019. Będzie on spowodowany ograniczoną podażą powierzchni biurowej.

Źródło: www.propertynews.pl

Kreatywne, funkcjonalne, z najwyższej półki - biuro idealne według firmy Muniak

19.06.2018 13:04

Przestrzeń biurowa odgrywa ogromną rolę - to właśnie w pracy spędzamy ponad dwa tysiące godzin rocznie. Firmę tworzą ludzie, dlatego ich poziom zadowolenia przekłada się na wydajność wykonywania pracy, co z kolei ma odzwierciedlenie w sukcesie całego zespołu. Doskonale wie o tym firma Muniak, która stworzyła nowe biuro w Warszawie, łączące w sobie komfort, funkcjonalność, ergonomię, najnowsze trendy i wyjątkowe umiejętności pracowników. To miejsce, w którym aż chce się pracować.

Tagi: Firma
Źródło: www.propertydesign.pl

Gigantyczne wydatki na globalną transformację cyfrową

19.06.2018 12:58

Międzynarodowa firma analityczna IDC prognozuje, że w 2018 roku globalne wydatki na transformację cyfrową przekroczą 1,1 biliona dolarów. Zdaniem firmy z siedzibą w stanie Massachusetts w USA jest to obecnie najistotniejszy trend w globalnej gospodarce.

Tagi: Firma, USA, Dolar
Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami