Wiadomości z tagiem Google  RSS
Google potwierdza udostępnianie danych z Gmaila

04.07.2018 16:31

Twórcy oprogramowania, którzy chcą mieć dostęp do danych Gmaila, przechodzą skomplikowany proces weryfikacji - napisano na blogu firmowym Google w odpowiedzi na doniesienia medialne o udostępnianiu treści korespondencji użytkowników tej usługi zewnętrznym firmom.

Tagi: Firma, PiS, Google
Źródło: www.wnp.pl

Firmy czytają w Gmailu jak w otwartej księdze? Google deklarował coś zupełnie innego

03.07.2018 13:17

Google umożliwia zewnętrznym firmom dostęp do danych z Gmaila, popularnej usługi poczty elektronicznej. Dane, po które mogą sięgać firmy, obejmują również treść przesyłanej korespondencji - napisał dziennik "Wall Street Journal".

Źródło: www.wnp.pl

Google myśli o platformie konkurencyjnej względem Xboksa i PlayStation

29.06.2018 16:02

Google planuje stworzyć platformę dystrybucji gier, konkurencyjną względem Xboksa i PlayStation - twierdzą źródła, na które powołuje się serwis Kotaku. Plany koncernu mogą objąć zarówno sprzęt, jak i współpracę z twórcami gier.

Tagi: Google
Źródło: www.wnp.pl

Przelewy24 wdrożyły Google Pay

28.06.2018 10:41


Operator Przelewy24 zakończył wdrożenie usługi Google Pay, umożliwiającej dokonywanie płatności internetowych jednym kliknięciem. Pierwszym serwisem oferującym swoim użytkownikom nową metodę płatności, jest portal Bilety24. Google Pay to nowa forma płatności, która umożliwia użytkownikom zakup jednym kliknięciem, bez konieczności uzupełniania danych karty przy każdej płatności. Zakupy w sklepach i aplikacjach mobilnych zintegrowanych z serwisem Przelewy24 z ...

Źródło: prnews.pl

Nie udało się Facebookowi ani Google. A oni weszli z przytupem i prą do przodu

26.06.2018 21:04

Amerykański gigant serwujący kawę, firma Starbucks, otworzyła swój pierwszy outlet w Pu'er City w południowo-zachodniej części prowincji Yunnan. To celny strzał, bo Pu'er to stolica chińskiej kawy.

Źródło: finanse.wnp.pl

O tych biurach jest głośno

26.06.2018 17:03

Nad Wisłą powstało wiele śmiałych projektów na miarę sławnej centrali Google\';a. Wyszły spod kreski nie tylko uznanych pracowni z tradycjami, ale również młodych architektów, którzy wykazali się świeżym i odważnym spojrzeniem. Oto nasze subiektywne zestawienie pracowni, które stoją za najbardziej designerskimi projektami biur w Polsce.

Źródło: www.propertydesign.pl

Bershidsky: Apple i Google z łatwością obchodzą antymonopolowe przepisy UE [OPINIA]

26.06.2018 6:56

W sporze między organami antymonopolowymi Unii Europejskiej a amerykańskimi koncernami technologicznymi pojawia się pewien schemat. Zmiany wprowadzone przez Google i Apple po niekorzystnych orzeczeniach i wysokich grzywnach są pozorne. Problemy pozostają - pisze Leonid Bershidsky.

Źródło: forsal.pl

Kryzys i brexit mogą odesłać Polaków do kraju

25.06.2018 13:58


Praca, świadczenia  społeczne, podatki – to najczęściej poszukiwane w internecie po polsku informacje dotyczące powrotu z emigracji, wynika z Google Trends. Odkąd jesteśmy w Unii, zainteresowanie tym tematem w sieci pikowało dwukrotnie. Nie bez powodu w 2009 i w 2016 roku.

Źródło: www.bankier.pl

Jeśli nie Apple Pay, to co? Mapa płatności mobilnych w bankach

20.06.2018 15:12


BLIK, Google Pay, płatności HCE, a ostatnio Apple Pay – banki proponują wiele rodzajów płatności telefonem. Zebraliśmy informację o ofertach i stworzyliśmy zestawienie, które porządkuje krajobraz m-płatności.

Źródło: www.bankier.pl

Kontakt z nami