Wiadomości z tagiem IKE  RSS
Po spotkaniu Trump-Putin odbędzie się spotkanie Pompeo-Ławrow

04.07.2018 15:00

Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow i sekretarz stanu USA Mike Pompeo spotkają się już po zaplanowanym na 16 lipca w Helsinkach szczycie z udziałem prezydentów obu państw, Władimira Putina i Donalda Trumpa. Poinformował o tym w środę w Moskwie sam Ławrow.

Źródło: forsal.pl

Zmiany w PWC

03.07.2018 14:59

Jan Wacławek i Mike Wilder w zarządzie PwC w Polsce

Tagi: IKE
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Wall Street w górę. Akcje Nike są najdroższe w historii

30.06.2018 9:56

Giełdy w USA zanotowały niewielkie zwyżki podczas ostatniego dnia czerwcowych notowań, kontynuując dobrą passę z czwartku. Inwestorom amerykańskim udzielił się europejski optymizm, spowodowany pomyślnym przebiegiem negocjacji szczytu UE.

Źródło: forsal.pl

Wall Street znowu w górę. Akcje Nike są najdroższe w historii

29.06.2018 23:57


Giełdy w USA zanotowały niewielkie zwyżki podczas ostatniego dnia czerwcowych notowań, kontynuując dobrą passę z czwartku. Inwestorom amerykańskim udzielił się europejski optymizm

Źródło: www.bankier.pl

Ikea ma plan. Meblowy gigant chce być bardziej eko

26.06.2018 16:39

Meblowy gigant będzie bardziej eko. Ikea opracowała dokument strategiczny pod tytułem "Three Roads Forward"- pisze businessinsider.com.

Tagi: PiS, IKE
Źródło: www.propertynews.pl

ING w City By Bike

23.06.2018 12:07


ING Bank Śląski dołączył do systemu rowerów miejskich w Katowicach. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch nowych stacji rowerowych w systemie City By Bike – ING Sokolska oraz ING Roździeńska. ING Bank Śląski wspiera rozwiązania związane z ochroną środowiska naturalnego i kształtowaniem świadomości proekologicznej. Zgodnie z Deklaracją Ekologiczną, priorytetem w działalności biznesowej banku są projekty realizowane ...

Źródło: prnews.pl

10 złotych od Visa dla użytkowników Veturilo

23.06.2018 11:59


Doładowując konto Veturilo na kwotę minimum 1 zł i płacąc z Visa Checkout, konsumenci otrzymają jednorazowy bonus w wysokości 10 zł. Promocja potrwa do 20 lipca lub do wyczerpania puli doładowań – jest ich w sumie 5000 – kto pierwszy, ten lepszy. Nextbike Polska S.A., operator Veturilo i zarazem lider w dostarczaniu i zarządzaniu siecią ...

Tagi: IKE, konto
Źródło: prnews.pl

To już oficjalne. Pierwszy etap High5ive otwarty dla najemców

21.06.2018 15:09

Z dwóch budynków High5ive, sąsiadujących z Galerią Krakowską i Dworcem Głównym, korzystają już takie firmy jak: ABB, PwC, Business Link, Ocado Technology i Symphony. Do ich dyspozycji jest między innymi parking Bike5ive z rowerową stacją naprawczą i miejscem do ładowania rowerów elektrycznych.

Tagi: Firma, IKE, ING
Źródło: www.propertynews.pl

Wpadka wielkiego koncernu, która trafi do podręczników marketingu. Takich rzeczy w Chinach lepiej nie robić

20.06.2018 21:00

Co łączy Nike, BMW oraz Quakera? Co odróżnia je od McDonald's i KFC? Wszystkie wymienione firmy to międzynarodowe koncerny, które są obecne na rynku chińskim od lat, jednak pierwsza grupa popełniła kardynalne błędy wynikające z niewystarczającego zbadania rynku. Druga grupa natomiast doskonale zrozumiała odmienności chińskiego rynku i przekuła je w niesamowity sukces.

Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami