Wiadomości z tagiem Internet  RSS
"El Mundo": grupy przestępcze zachęcają migrantów do wjazdu do Europy przez internet

04.07.2018 16:56

Ważnym narzędziem międzynarodowych grup przestępczych, które oferują pomoc nielegalnym migrantom w dotarciu do Europy, jest internet - podkreśla w sprawozdaniu Europejski Urząd Wsparcia w dziedzinie Azylu (EASO), o czym pisze w środę dziennik "El Mundo".

Źródło: forsal.pl

Smartfony Samsunga same wysyłają zdjęcia? Jest odpowiedź koncernu

04.07.2018 11:31

Na internetowych forach pojawiła się informacja, że błąd w oprogramowaniu smartfonów Samsunga z serii Galaxy Note 8 i Galaxy S9 powoduje automatyczne wysyłanie zdjęć z aparatu w telefonie do przypadkowych osób z książki kontaktowej. I odbywa się to bez wiedzy i zgody użytkowników. Spółka odpiera zarzuty i mówi, że nic takiego się nie zdarzyło.

Źródło: www.wnp.pl

Internetowa księgarnia otwiera pierwszy punkt odbioru zamówień

04.07.2018 10:57

Księgarnia internetowa Livro.pl, lider w testach jakości obsługi klienta , otworzyła swój pierwszy punkt odbioru zamówień. Mieści się on w centrum Warszawy, w podziemnym pasażu handlowym przy Metrze Świętokrzyska. To kolejny krok w rozwoju księgarni oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Źródło: www.propertynews.pl

Klapki Kubota za 200 zł. Internauci krytykują, a producentom marzy się polski Adidas

04.07.2018 10:40

Przez lata kojarzyły się z chińską taniochą, bazarem i „typowym Januszem”. Klapki Kubota to symbol kiczu lat dziewięćdziesiątych i pierwszej dekady XXI wieku. Pojawiła się jednak grupa osób, która chce to zmienić i z Kuboty zrobić globalną markę sportowej odzieży. Nie wszystkim się to podoba. W internecie wylała się fala hejtu.

Tagi: Internet
Źródło: www.money.pl

Gdzie pożyczka na dowód przez internet

04.07.2018 9:51

Gdzie pożyczka na dowód przez internet 2016? Czy możecie mi doradzić w jakiej firmie dostanę natańszą pożyczkę na sam dowód? Pomożecie?

Źródło: www.az-finanse.pl

Za pomocą wirusa okradali rachunki bankowe

04.07.2018 8:20


Policja zatrzymała dwoje członków grupy przestępczej z Mołdawii, którzy za pomocą wirusa okradali klientów banków. Szkodnik infekował telefony komórkowe, wyciągał loginy hasła do bankowości internetowej, a następnie przechwytywał SMS-y z kodami. Mężczyzna i kobieta działali głównie na terenie Warszawy, ale policja nie wyklucza, że poszkodowani mogą być też klienci banków z innych miast. Jaka była ...

Źródło: prnews.pl

CCC przejmuje kolejny e-sklep

03.07.2018 20:58

CCC obejmie ponad 51 proc. udziałów w spółce DeeZee, prowadzącej internetowy sklep z obuwiem. Wcześniej firma przejęła m.in. platformę eobuwie.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

CCC przejął konkurenta. DeeZee w jednej grupie z eobuwie

03.07.2018 17:58

CCC w internecie znalazł miejsce do szybkiego wzrostu działalności. Gigantowi nie wystarczy rozwój sklepu eobuwie.pl. Zdecydował się przejąć konkurencję.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami