Wiadomości z tagiem Jarosław Gowin  RSS
Gowin o porozumieniu ws. uchodźców: "To sukces premiera Morawieckiego i Polaków"

29.06.2018 9:56

Porozumienie przyjęte podczas negocjacji przywódców państw i rządów krajów UE w sprawie uchodźców to kolejny sukces premiera Mateusza Morawieckiego i Polaków - uważa wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Źródło: forsal.pl

Gowin: Chcę wyrwać młodych doktorów z jarzma feudalnej zależności od starej profesury

20.06.2018 10:58

Habilitacja nie będzie się wiązała z tyloma przywilejami, co dotychczas. Chcę wyrwać młodych doktorów z jarzma feudalnej zależności od starej profesury - powiedział w rozmowie z "Gazetą Polską" minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Źródło: forsal.pl

Jarosław Gowin: stworzymy narodową strategię dla sztucznej inteligencji

13.06.2018 14:46

Musimy opracować narodową strategię rozwoju sztucznej inteligencji - oświadczył wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Prace nad strategią mają rozpocząć się jesienią.

Źródło: www.wnp.pl

Gowin: Musimy opracować narodową strategię rozwoju sztucznej inteligencji

13.06.2018 13:56

Musimy opracować narodową strategię rozwoju sztucznej inteligencji – powiedział w środę w Krakowie wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Zapowiedział, że jesienią rozpoczną się prace nad tą strategią.

Źródło: forsal.pl

Gowin: Nie widać szczególnego zainteresowania opinii publicznej tematem referendum

12.06.2018 9:58

Nie ma szczególnego entuzjazmu, nie widać też szczególnego zainteresowania opinii publicznej tematem referendum konsultacyjnego ws. zmian w konstytucji - ocenił we wtorek wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Badanie: które kierunki są najbardziej perspektywiczne? Mit słabych studiów społecznych obalony

08.06.2018 16:00

Dzięki systemowi śledzenia Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA) kandydaci na studia mogą sprawdzić, jak na rynku pracy wiedzie się absolwentom ich wymarzonego kierunku. Wicepremier, szef resortu nauki Jarosław Gowin zaprezentował w piątek wyniki trzeciej edycji badań.

Źródło: forsal.pl

Prezes zatwierdził, projekt ustawy 2.0 zostanie przyjęty. Gowin nie ugina się pod protestem studentów

08.06.2018 11:58

Jestem pewien tego, że projekt Konstytucji dla Nauki, nazywany ustawą 2.0, zostanie przyjęty przez Sejm; takie są ustalenie w obozie Zjednoczonej Prawicy - powiedział w piątek minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami