Wiadomości z tagiem KRUS  RSS
Bilety już w sprzedaży. Konkurencja PKP wyjedzie na tory 20 lipca

25.06.2018 9:57

Po niemal dwóch latach starań czeskiemu przewoźnikowi Leo Express udało się uruchomić połączenie kolejowe z Krakowa do Pragi. Ze stolicy naszego południowego sąsiada pierwszy pociąg odjedzie 20 lipca. Tym samym skruszała pozycja PKP Intercity jako rynkowego monopolisty.

Źródło: www.money.pl

Pocztowe TUW o ochronie i prewencji w rolnych [Faramuszki]

20.06.2018 8:23

Pocztowe TUW było jednym z partnerów konkursu "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy", którego organizatorem był KRUS. O ofercie (...)

Tagi: KRUS
Źródło: feedproxy.google.com

Kto ma rację w globalnym sporze o handel zagraniczny?

14.06.2018 17:58

Amerykański prezydent sugeruje, że jego kraj źle wychodzi na wymianie handlowej z Unią Europejską. Jednak liderzy unijnych państw odpierają zarzuty, przedstawiając własne dane. Kto ma rację i czy deficyt w wymianie handlowej Ameryki z UE w ogóle stanowi problem, o który warto kruszyć kopie? - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

Źródło: forsal.pl

Złoto lekko w górę po posiedzeniu Fed

14.06.2018 11:59


Środowa sesja na rynku złota cechowała się podwyższoną zmiennością cen kruszcu. Takiego scenariusza można było się spodziewać, ponieważ wieczorem polskiego czasu miał miejsce komunikat po posiedzeniu Fed, na którym ogłoszona została decyzja ...

Tagi: Złoto, KRUS, Fed
Źródło: inwestycje.pl

Komentarz surowcowy DM BOŚ

13.06.2018 14:57


W bieżącym tygodniu na rynek złota powróciły gorsze nastroje. W rezultacie, notowania tego surowca nie zdołały się utrzymać na dłużej powyżej poziomu 1300 USD za uncję: wczoraj cena kruszcu spadła poniżej tej bariery, a dziś rano kontynuuje osuwanie...

Źródło: inwestycje.pl

Compensa: sprawna wypłata po pożarze Tatarskiej Jurty [Rynek]

30.05.2018 7:15

Compensa informuje o wypłacie odszkodowania właścicielom Tatarskiej Jurty - gospodarstwa agroturystycznego w Kruszynianach ( [[http://s.ogma (...)

Źródło: feedproxy.google.com

W czerwcu w życie wejdzie ustawa o wsparciu nowych inwestycji? Na to liczy Kwieciński

28.05.2018 18:57

Mam nadzieję, że jeszcze w czerwcu ustawa o wsparciu nowych inwestycji wejdzie życie - powiedział w poniedziałek w Kruszwicy (Kujawsko-pomorskie) - minister rozwoju i inwestycji Jerzy Kwieciński. Dodał, że dzięki zmianom Polska stanie się jedną wielką strefą inwestycyjną.

Tagi: Ustawy, KRUS
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Kontakt z nami