Wiadomości z tagiem Kierowcy  RSS
Co zrobi kierowca samochodu autonomicznego podczas podróży?

01.07.2018 9:46

Według badania Ipsos, podczas godzinnej jazdy samochodem autonomicznym użytkownicy takich pojazdów w Europie i Ameryce Północnej i Azji większość czasu planują przeznaczyć na śledzenie przebiegu jazdy. Na drugim miejscu wymieniana jest komunikacja.

Źródło: logistyka.wnp.pl

Ekspresówka miała być gotowa w 2017 r. Na razie otwierają jeden wiadukt

30.06.2018 11:12

Od soboty możliwy jest przejazd na węźle Konarzewo nad budowaną drogą ekspresową S5 Poznań - Wrocław między Poznaniem, a Wronczynem (woj. wielkopolskie). GDDKiA zapewnia, że do końca roku kierowcy przejadą nowym, wybudowanym odcinkiem.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Od 1 października kierowcy mogą jeździć bez dowodu rejestracyjnego i OC

29.06.2018 13:10


Od 1 października tego roku kierowcy będą mogli jeździć bez dowodu rejestracyjnego i OC - powiedział w piątek minister cyfryzacji Marek Zagórski. Dodał, że to oczekiwana przez kierowców zmiana. Minister...

Tagi: Kierowcy
Źródło: www.bankier.pl

Kierowcy bedą mogli jeździć bez dowodu rejestracyjnego i OC już od 1 października

29.06.2018 12:58

Od 1 października tego roku kierowcy będą mogli jeździć bez dowodu rejestracyjnego i OC - powiedział w piątek minister cyfryzacji Marek Zagórski. Dodał, że to oczekiwana przez kierowców zmiana.

Tagi: Kierowcy
Źródło: forsal.pl

Ceny paliw miały spadać, a jest odwrotnie. Kierowcy znów dopłacą

29.06.2018 12:12

Choć początek tegorocznych wakacji mógł napawać nadzieją, że ceny paliw na stacjach spadną, to wydarzenia ostatnich dni na rynku międzynarodowym sprawiły, że polskie rafinerie wyraźnie podniosły ceny paliw. Oznacza to, że na stacjach również należy spodziewać się podwyżek cen paliw lub, w optymistycznym scenariuszu, stabilizacji.

Źródło: nafta.wnp.pl

Duży problem na polskich drogach. Oto przyczyna co czwartego wypadku

29.06.2018 8:58

Używanie telefonu komórkowego w czasie jazdy może być przyczyną nawet co czwartego wypadku na polskich drogach - alarmuje ITS. Z badań Instytutu wynika, że rozmawiający przez telefon kierowca reaguje kilkadziesiąt razy wolniej na sytuacje występujące na drodze.

Źródło: forsal.pl

Ile zarabiają kierowcy? Raport: Co piąty z nich dostaje od 7 tys. zł na rękę

28.06.2018 10:58

Mediana zarobków polskiego kierowcy to 5 218 zł netto. Na tę kwotę składają się: podstawa, diety, dodatki i premie. Okazuje się jednak, że dwa ostatnie elementy wynagrodzenia dostaje tylko nieco ponad 36 proc. truckerów - wynika z raportu "Zarobki kierowców zawodowych w Polsce", przygotowanego przez TransJobs.eu.

Źródło: forsal.pl

Simon Clinton nowym Dyrektorem Finansowym (CFO) w Logicor

28.06.2018 9:56


Simon Clinton został powołany na stanowisko Dyrektora Finansowego (CFO) w firmie Logicor. W swojej nowej roli Simon będzie nadal kierował Działem Finansów oraz IT firmy Logicor, nadzorując wszelkie działania związane z planowaniem finansowym i biznesowym

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Kontakt z nami