Wiadomości z tagiem Kolej  RSS
Helios powraca do Katowic z najnowszą technologią

04.07.2018 16:31

Libero skusiło kolejnego najemcę. Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. Helios przygotuje dla kinomanów ze Śląska 8 sal, w których mieszkańcy Katowic i innych miast aglomeracji obejrzą filmy w najbardziej zaawansowanych technologiach.

Tagi: Kolej
Źródło: www.propertynews.pl

Wiemy, kto wybuduje jeden z odcinków szlaku Via Baltica

04.07.2018 15:56

Budimex wybuduje kolejny odcinek drogi ekspresowej Via Baltica w województwie warmińsko-mazurskim. Droga powstanie na odcinku od Raczek do węzła Wysokie i będzie kosztowała 484 mln zł. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała w środę umowę na realizację tego odcinka.

Monnari i mBank pod nowym adresem

04.07.2018 14:07

Kolejna marka odzieżowa wzmocni sektor mody damskiej w zmodernizowanym niedawno centrum handlowym ETC Swarzędz. Polska marka Monnari otworzy swój pierwszy w Swarzędzu lokal już w połowie lipca. W ostatnim czasie poszerzyła się także oferta usługowa – do grona najemców dołączyła placówka mBanku, która otwarta została 20 czerwca b.r.

Tagi: mBank, Kolej
Źródło: www.propertynews.pl

Nowa opłata jakościowa podczas przeglądów. Da przynajmniej 80 mln zł wpływów do budżetu

04.07.2018 14:04

Trudno w to uwierzyć. Po ustanowieniu opłaty emisyjnej doliczanej do ceny paliwa, rząd pracuje nad kolejnym sposobem wyciągnięcia pieniędzy od kierowców. Opłata jakościowa ma być doliczana do corocznych, obowiązkowych przeglądów.

Źródło: www.money.pl

Lidl nie zwalnia. Kolejne sklepy do remontu

04.07.2018 12:35

Niemiecki dyskonter nie oszczędza na odświeżaniu wizerunku swoich sklepów. Pięć kolejnych placówek Lidla zostanie zmodernizowanych.

Tagi: Sklepy, Kolej
Źródło: www.propertynews.pl

Internetowa księgarnia otwiera pierwszy punkt odbioru zamówień

04.07.2018 10:57

Księgarnia internetowa Livro.pl, lider w testach jakości obsługi klienta , otworzyła swój pierwszy punkt odbioru zamówień. Mieści się on w centrum Warszawy, w podziemnym pasażu handlowym przy Metrze Świętokrzyska. To kolejny krok w rozwoju księgarni oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Źródło: www.propertynews.pl

Biznes na wieszakach wjechał na trasę szybkiego ruchu

04.07.2018 10:00

Poznański Bazar Odzieżowy rozpędził się na dobre. Sieć potroiła w tym roku liczbę sklepów. Ma ich w tej chwili 23. – Do końca 2018 r. chcemy otworzyć kolejnych 50 punktów sprzedaży – zapowiada Jan Kozłowski, prezes Euro Biznesu, do którego należy marka. Bazar Odzieżowy różni się od klasycznych second handów swoim asortymentem outletowym. – Mamy 200 marek, większość nieobecnych w Polsce – mówi Jan Kozłowski. Właściciel przyznaje, że uchodzi za żywą reklamę swojej firmy. – Mam w domu dwie dziesięciometrowe szafy, w których wiszą wyłącznie moje ubrania z naszej oferty – chwali się biznesmen.

Źródło: www.propertynews.pl

Wszystkie kluby za dalszymi pracami nad ustawami o odpadach i inspekcji ochrony środowiska

04.07.2018 9:58


Wszystkie kluby opowiedziały się za dalszymi pracami nad projektami ustaw o gospodarce odpadami i o inspekcji ochrony środowiska. Rządowe projekty wrócą do komisji ochrony środowiska ponieważ w drugim czytaniu posłowie zgłosili do nich kolejne poprawki

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Kontakt z nami