Wiadomości z tagiem Komisja Europejska  RSS
Większa ochrona dla sygnalistów? Tak przynajmniej chce KE

23.04.2018 17:57

Komisja Europejska zaproponowała w poniedziałek nowe unijne przepisy mające wzmocnić ochronę osób zgłaszających przypadki naruszenia prawa. Chodzi o tzw. sygnalistów.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Kolejni goście przybliżają tematy 10. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego

23.04.2018 15:05

Reprezentanci Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego, politycy i prezesi największych firm z Europy, Afryki i Ameryki Północnej, przedstawiciele nauki, instytucji finansowych i samorządów, liderzy opinii – za niecały miesiąc spotkają się na 10. Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach (European Economic Congress – EEC). Z perspektywy własnej wiedzy i doświadczeń dyskutować będą o biznesie i gospodarce w dynamicznie zmieniającym się świecie. Nie zabraknie również tematów nieruchomościowych.

Źródło: www.propertynews.pl

Linie lotnicze zwrócą prawie miliard euro pożyczki?

23.04.2018 13:31

Komisja Europejska ustali, czy udzielona liniom lotniczym Alitalia przez włoski rząd pożyczka w wysokości 900 mln euro jest zgodna z unijnymi przepisami dotyczącymi pomocy publicznej i pomocy firmom przeżywającym trudności.

Źródło: logistyka.wnp.pl

KE wszczyna śledztwo w sprawie 900 mln euro pożyczki dla Alitalii

23.04.2018 13:31


Komisja Europejska sprawdzi, czy udzielona liniom lotniczym Alitalia przez włoski rząd pożyczka w wysokości 900 mln euro jest zgodna z unijnymi przepisami dotyczącymi pomocy publicznej i pomocy firmom przeżywającym trudności....

Źródło: www.bankier.pl

Czy Alitalii należało się 900 mln euro pożyczki? KE wszczyna śledztwo

23.04.2018 12:56

Komisja Europejska sprawdzi, czy udzielona liniom lotniczym Alitalia przez włoski rząd pożyczka w wysokości 900 mln euro jest zgodna z unijnymi przepisami dotyczącymi pomocy publicznej i pomocy firmom przeżywającym trudności.

Źródło: forsal.pl

"FT": Rewolucja w unijnej polityce spójności. Mniej pieniędzy trafi do Polski

23.04.2018 8:59


Komisja Europejska szykuje zmianę zasad podziału unijnych pieniędzy w ramach polityki spójności - informuje "Financial Times". Mniej pieniędzy ma trafić na wschód Unii - do Polski, Czech i na Węgry, a więcej na południe - do Włoch, Hiszpanii i Grecji.

Źródło: www.bankier.pl

Kontakt z nami