Wiadomości z tagiem MSWiA  RSS
10 lipca policja rozpocznie ogólnopolski protest

28.06.2018 17:46


Oflagowanie jednostek i niewypisywanie mandatów zapowiada związek zawodowy policjantów, który zdecydował o rozpoczęciu ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. W odpowiedzi MSWiA zapewniło, że jest otwarte na kolejne rozmowy.

Źródło: www.bankier.pl

Po tragedii w Świnoujściu wiceszef MSWiA pozostaje na stanowisku

23.06.2018 12:57

Nie widzę powód ku temu, żeby wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński został odwołany - powiedział w sobotę szef KPRM Michał Dworczyk, pytany o ewentualne konsekwencje w kontekście śmierci policjanta w Świnoujściu.

Tagi: MSW, Policja, MSWiA
Źródło: forsal.pl

Sejm nie odrzucił sprawozdania MSWiA ws. zezwoleń na zakup nieruchomości przez cudzoziemców

08.06.2018 8:19

Sejm nie poparł wniosku o odrzucenie sprawozdania Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wydawania zezwoleń na zakup nieruchomości przez cudzoziemców.

Źródło: www.propertynews.pl

Policja kupuje nowe śmigłowce. Jest umowa

30.05.2018 15:52

To był ostatni dzwonek, aby wdrożyć modernizację; najstarszy śmigłowiec, którym dzisiaj dysponuje polska policja, ma 47 lat, najmłodszy do dziś miał 13 lat - oznajmił szef MSWiA Joachim Brudziński, w czasie podpisania umowy na zakup dwóch śmigłowców Black Hawk S-70i dla policji.

Źródło: www.wnp.pl

Brudziński: Zapisy w nowelizowanych ustawach umożliwią wyeliminowanie mafii śmieciowej

29.05.2018 13:56

Policja i Straż Pożarna przygotują propozycje takich rozwiązań, które umożliwią wyeliminowanie - wszystko na to wskazuje - mafii śmieciowej - powiedział we wtorek na konferencji prasowej minister MSWiA Joachim Brudziński. Odniósł się w ten sposób do ostatnich pożarów składowisk odpadów.

Źródło: serwisy.gazetaprawna.pl

Szef MSWiA: Chcemy postawić szczelna zaporę dla odpadów na granicy

29.05.2018 13:56

Chcemy postawić szczelną zaporę dla odpadów już na granicy – powiedział we wtorek szef MSWiA Joachim Brudziński. Pod płaszczykiem przywozu towarów do recyklingu (…) w sposób niekontrolowany wpływa i wlewa się do Polski masa niezwykle groźnego śmiecia - stwierdził.

Tagi: MSW, ING, MSWiA
Źródło: forsal.pl

Szefernaker życzy Gawłowskiemu, aby się oczyścił z zarzutów. "Wstyd dla Koszalina"

14.05.2018 11:01

Życzę panu Gawłowskiemu (PO), żeby się oczyścił z zarzutów, ale biorąc pod uwagę, że dwa sądy zdecydowały o tym areszcie, to zapewne będzie musiał wiele zrobić, aby swoją niewinność dowieść, tak się domyślam - mówił w poniedziałek w Polskim Radiu wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker.

Tagi: MSW, MSWiA
Źródło: forsal.pl

MSWIA wzięło się za wprowadzanie e-dowodów. Zapowiada je na marzec przyszłego roku

08.05.2018 20:56

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji już przygotowało zmiany w przepisach, które pozwolą na wprowadzenie e-dowodów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nowe dokumenty będą wydawane już w marcu.

Tagi: MSW, PiS, MSWiA
Źródło: www.money.pl

Kontakt z nami