Wiadomości z tagiem Mieszkania  RSS
Chcesz zagrać - musisz podać wszystkie dane osobowe, a nawet źródło utrzymania!

04.07.2018 16:18

Pierwszy salon gier na automatach Totalizatora Sportowego otwarto w Bydgoszczy w ramach programu pilotażowego. W bydgoskim salonie konieczne jest zarejestrowanie się, w tym celu trzeba wypełnić formularze dot. danych użytkownika: imię i nazwisko, PESEL, datę i miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania, pada też pytanie o źródła utrzymania.

Źródło: finanse.wnp.pl

Jakie mieszkanie, kochanie? O tym decyduje kobieta...

04.07.2018 14:20

Jak przekonują eksperci o zakupie konkretnego mieszkania decyduje zwykle kobieta. Rozstrzyga ich zmysł estetyczny, wyczucie, intuicja i ogólnie damski punkt widzenia.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Komentarze regionalne dla rynku mieszkaniowego w największych miastach w Polsce

04.07.2018 10:00


W dalszym ciągu to inwestorzy kupujący mieszkania na wynajem stanowią najbardziej aktywną grupę nabywców. Nie odstraszają ich rosnące ceny mieszkań na rynku wtórnym. Obok zakupów gotówkowych rośnie zainteresowanie kredytowaniem inwestycji

Źródło: inwestycje.pl

Ile trzeba mieć na najmniejsze trzy pokoje od dewelopera

04.07.2018 9:07


Jaką powierzchnię mają najmniejsze mieszkania oferowane na rynku deweloperskim? W jakiej cenie są do kupienia?

Źródło: inwestycje.pl

Samorządy chcą inwestować w Mieszkanie Plus

04.07.2018 6:56

Większość mieszkań już budowanych w ramach programu Mieszkanie Plus to inwestycje rządowo-samorządowe. Powodzenie tych projektów sprawia, że samorządy są bardzo zainteresowane udziałem w programie.

Źródło: forsal.pl

Mieszkanie wytchnieniowe - nowy pomysł Białegostoku

02.07.2018 15:58

W Białymstoku powstało pierwsze mieszkanie wytchnieniowe. Profesjonalni opiekunowie zapewniają w nim czasową opiekę dorosłym osobom z autyzmem i niepełnosprawnym intelektualnie. W tym czasie rodzice czy opiekunowie mogą odpocząć lub załatwić niezbędne sprawy. Z tej propozycji skorzystało już 9 rodzin

Źródło: www.wspolnota.org.pl

Ulga mieszkaniowa w PIT: Altana na działce ROD nie da prawa do zwolnienia

02.07.2018 10:58

Dla oceny, czy wydatek poniesiony na budowę altany na terenie rodzinnych ogrodów działkowych jest wydatkiem na własne cele mieszkaniowe, istotne znaczenie ma okoliczność, że ustawa PIT, za wydatki na własne cele mieszkaniowe, nie uznaje wydatków poniesionych na m.in. nabycie gruntu lub udziału w gruncie, lub budowę, rozbudowę, adaptację lub remont budynku albo jego części, przeznaczonych na cele rekreacyjne. Nie budzi wątpliwości, że charakter rekreacyjny ma altana wybudowana na terenie rodzinnych ogrodów działkowych. Dla celów podatku dochodowego, charakteru tego nie zmienia okoliczność, że "altana została przystosowana do zamieszkania całorocznego" - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

"Mieszkanie do remontu kupię od zaraz". Potrafią zarobić kilkadziesiąt tysięcy na zrujnowanym lokalu

01.07.2018 11:39

Taniej kupić, drożej sprzedać - tak działają flipperzy. Na jednej inwestycji potrafią wyciągnąć kilkadziesiąt tysięcy złotych. Co robią? Szukają zniszczonych mieszkań, by wyciągnąć z nich każdy grosz.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami