Wiadomości z tagiem Oszczędzanie  RSS
Sprytne oszczędzanie. Alternatywa dla tradycyjnej lokaty

01.07.2018 21:56

Inwestują w bezpieczne instrumenty, płynne, dzięki czemu inwestor w każdej chwili może sprzedać jednostki uczestnictwa w funduszu. Bariera wejścia jest niska, podobnie jak ryzyko. Potencjalny zysk może być natomiast wyższy niż na najlepszej lokacie. To najważniejsze elementy charakteryzujące fundusze pieniężne.

Źródło: www.money.pl

Indywidualne Konta Emerytalne - co warto wiedzieć o oszczędzaniu na przyszłość?

27.06.2018 12:57

Z pewnością, gdy już będziemy na emeryturze, chcielibyśmy godnie żyć, czyli mieć pieniądze nie tylko na podstawowe potrzeby, ale też na przyjemności. Kiedy bowiem jak nie wtedy jest na to czas?

Źródło: inwestycje.pl

Gdy oszczędności stają się luksusem. Zobacz, jak powodzi się dziś Rosjanom [WYKRES]

26.06.2018 6:56

Zdolność do oszczędzania wyznacza najnowszą linię podziału w rosyjskim społeczeństwie, które próbuje podnieść się po najdłuższej recesji w tym stuleciu. W Rosji nawet oszczędzanie staje się luksusem dostępnym dla niewielu, a zaledwie mniej niż jedna piąta populacji uważa się za część klasy średniej.

Źródło: forsal.pl

Eureka DGP: Iron Man z odzyskiem energii

18.06.2018 2:56

Dopóki nie opracujemy wydajnych ogniw litowo--jonowych, urządzenia wymagające przenośnego zasilania trzeba będzie wyposażać w układy oszczędzania energii z egzoszkieletami.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Podwójna kara za jazdę na gapę przynosi efekty

12.06.2018 11:57

Oszczędzanie na biletach się nie opłaca, przekonało się o tym wiele osób, które za brak biletu w środkach transportu dostały opłatę karną. Nie kupiły biletu, nie uregulowały też kary i w efekcie trafiły do rejestru dłużników

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Kontakt z nami