Wiadomości z tagiem PGE  RSS
Dominika Kulczyk inwestycję w Polenergię traktuje długofalowo, nie odpowie na wezwanie

04.07.2018 11:22


Dominika Kulczyk, która stała się większościowym udziałowcem Polenergii, inwestycję w spółkę traktuje długofalowo, bierze na siebie rolę inwestora strategicznego i nie planuje odpowiadać na ogłoszone przez PGE wezwanie do sprzedaży akcji Polenergii - poinformował Kulczyk Investments w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Minister energii dwie godziny rozmawiał z prezesami Taurona, PGE i Enei

02.07.2018 6:02

Nowe unijne regulacje, zaproponowane w pakiecie "Czysta energia dla wszystkich Europejczyków" a dotyczące m.in. rynków mocy, aktywizacji odbiorców czy regulacji cen, będą miały znaczący wpływ na funkcjonowanie Krajowego Systemu Elektroenergetycznego i zapewnienie bezpieczeństwa dostaw energii - powiedział minister energii Krzysztof Tchórzewski podczas dyskusji z prezesami czołowych spółek energetycznych.

Źródło: energetyka.wnp.pl

Przyjazd gwiazdy może sparaliżować stolica

30.06.2018 8:52

W związku z sobotnim koncertem Beyonce i Jaya Z na stadionie PGE Narodowym mieszkańcy Saskiej Kępy i Pragi mogą się spodziewać utrudnień w ruchu i zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej. Wzmożone zostaną patrole policji i straży miejskiej.

Tagi: Stadion, PGE
Źródło: logistyka.wnp.pl

Poślizg na budowie spalarni odpadów dla PGE. Nowy termin nieznany

22.06.2018 18:02

Generalny wykonawca spalarni odpadów w Rzeszowie zgłosił prośbę o wydłużenie czasu realizacji inwestycji oraz przesunięcie terminu przekazania zakładu do eksploatacji.

Tagi: Generali, PGE
Źródło: budownictwo.wnp.pl

Azja przyciąga pieniądze. Zamożni Azjaci bogacą się szybciej niż ktokolwiek inny na świecie [WYKRESY]

21.06.2018 7:58

W zeszłym roku zamożni Azjaci bogacili się szybciej niż ktokolwiek inny na świecie. Zasoby majątkowe posiadane przez osoby o wysokich dochodach w regionie Azji i Pacyfiku wzrosły o prawie 15 proc. do poziomu 21,6 bln dol. w 2017 roku, wynika z najnowszego raportu Capgemini SE.

Tagi: Dochody, Dolar, PGE
Źródło: forsal.pl

Miliony złotych wsparcia dla polskich gigantów energetycznych

17.06.2018 15:37

Spółki Tauron Dystrybucja i PGE Dystrybucja otrzymają wsparcie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 na swoje inwestycje.

Źródło: energetyka.wnp.pl

Nowy prezes Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych wybrany

13.06.2018 14:33

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Energia Ciepła, został wybrany 13 czerwca 2018 roku na stanowisko prezesa Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych (PTEZ). Podczas Krajowego Zgromadzenia Członków PTEZ Wojciech Dąbrowski wskazał kluczowe kierunki działania PTEZ .

Tagi: Ciech, PGE
Źródło: energetyka.wnp.pl

Tauron, PGE, Energa i Enea zaczęły inwestować. Do hossy jednak daleko

13.06.2018 14:05

Widzimy, że inwestycje dystrybucyjnych spółek energetycznych wróciły, ale myślę, że tak jak pozostałe rynki przeżywają rzeczywiście hossę i jeden z najlepszych okresów jakie pamiętam w swojej karierze, tak energetyka jest w stanie poprawnym jeśli mówimy o inwestycjach, ale daleko jej do hossy jaką przeżywają inne rynki – ocenia Jacek Łukaszewski, prezes Schneider Electric Polska.

Źródło: energetyka.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami