Wiadomości z tagiem Pekin  RSS
Bank Pekao udostępnił klientom domu maklerskiego nową platformę inwestycyjną – eTrader

04.07.2018 8:43


CDM Pekao, spółka zależna Banku Pekao wdrożyła platformę inwestycyjną, która dedykowana jest zarówno doświadczonym inwestorom, jak i osobom stawiającym pierwsze kroki na giełdzie. W jednym miejscu zebrano wszystkie najważniejsze elementy procesu inwestycyjnego – od notowań giełdowych i informacji z rynku, poprzez analizy i dane o spółkach, po pełną transakcyjność. Planowane jest wdrożenie platformy dla innych ...

Źródło: prnews.pl

Konto Świat Premium i nowa oferta dla zamożnych w Pekao

03.07.2018 6:46


Posiadacze nowego Konta Świat Premium będą mogli liczyć na dedykowanego doradcę, możliwość obsługi również przez specjalną infolinię, szereg usług i produktów oferowanych  bezpłatnie lub na atrakcyjnych warunkach cenowych, a także wyższe oprocentowanie na lokatach oraz szeroką ofertę produktów inwestycyjnych, w tym rachunek maklerski w DM Pekao za darmo. Wkrótce oferta Świata Premium zostanie rozbudowana o ...

Źródło: prnews.pl

Liderki biznesu apelują o udział pań w zarządach przedsiębiorstw. Mają mocne argumenty

02.07.2018 15:59

Do 2030 roku połowa dzisiejszej pracy będzie wykonywana przez roboty. To, co będzie się liczyło to kreatywność, empatia, praca w grupie. Przyszłość jest kobietą – nie ma wątpliwości Roksana Ciurysek-Gedir, wiceprezes Banku Pekao S.A. Ta ważna deklaracja padła podczas VIII Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie

Źródło: www.money.pl

Real Madryt z Pekinu. Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną [WYWIAD]

30.06.2018 10:56

Jeśli jest nadzieja dla piłki nożnej, to w kibicach. Muszą protestować, bo za 15 lat będzie za późno. Wtedy wielkie europejskie kluby piłkarskie mogą być przenoszone do Chin czy Indii, jeśli będą tam przynosić większy dochód - mówi James Montague, brytyjski piłkarz i dziennikarz.

Tagi: Chiny, Pekin
Źródło: forsal.pl

Chiny płacą państwom Azji za przyjaźń i wsparcie. Zobacz, które kraje dostały najwięcej [MAPA]

29.06.2018 6:56

W latach 2000-2016 Chiny na dyplomację finansową wydały ponad 48 mld dol. w regionie Azji i Pacyfiku. Pieniądze przeznaczono dla państw, które konsumowały chińskie produkty i wspierały politykę zagraniczną Pekinu – wynika z nowych ustaleń amerykańskiego laboratorium danych AidData.

Tagi: Chiny, BOR, Pekin
Źródło: forsal.pl

Minister obrony Chin poleci do Waszyngtonu. "Nie oddamy nawet skrawka ziemi naszych przodków"

28.06.2018 14:58

Minister obrony ChRL Wei Fenghe przyjął zaproszenie do Waszyngtonu, przekazane mu w środę przez szefa Pentagonu Jamesa Mattisa w czasie jego wizyty w Pekinie – poinformował w czwartek na konferencji prasowej rzecznik chińskiego resortu obrony Wu Qian.

Źródło: forsal.pl

#travelgramer poszukiwany, czyli „Praca marzeń” w Banku Pekao SA

28.06.2018 13:33

Zwiedzanie świata i dokonywanie płatności za pomocą karty wielowalutowej – to tylko niektóre z „obowiązków” osoby, która będzie zatrudniona jako #travelgramer w Banku Pekao SA. Nietypowy pracownik zostanie wyłoniony w konkursie „Praca marzeń”. Chętni do wzięcia udziału muszą się jednak pospieszyć, na zgłoszenia mają tylko 5 dni, gdyż potrwają one do 2 lipca.

Źródło: www.money.pl

Amerykańsko-chińska wojna handlowa będzie miała opłakane skutki

28.06.2018 11:20

Właściciel Zhejiang Geely Holding Group Li Shufu ostrzegł w czwartek przed negatywnymi skutkami wojny handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Jego zdaniem spór na linii Waszyngton - Pekin dotknie nie tylko przemysłu motoryzacyjnego, ale również konsumentów.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Kontakt z nami