Wiadomości z tagiem Pożyczki  RSS
Akt oskarżenia przeciwko b. prezesowi Południowo-Zachodniej SKOK

04.07.2018 13:46


Wrocławska prokuratura skierowała do sąd akt oskarżenia przeciwko b. prezesowi Południowo-Zachodniej SKOK Marianowi S. Zdaniem śledczych, S. m.in. decydował o udzielaniu pożyczek osobom bez zdolności kredytowej, a jego działania...

Źródło: www.bankier.pl

Były prezes Południowo-Zachodniej SKOK oskarżony o bezprawne pożyczki

04.07.2018 13:14

Wrocławska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko byłemu prezesowi Południowo-Zachodniej SKOK Marianowi S. Według śledczych, S. m.in. decydował o udzielaniu pożyczek osobom bez zdolności kredytowej, a jego działania doprowadziły do straty w wysokości niemal 170 ml zł.

Źródło: finanse.wnp.pl

Pożyczka na dowód

04.07.2018 9:52

Z pożyczek na dowód udzielanych przez firmy para bankowe najczęściej korzystają osoby, które nie mają możliwości uzyskania z banku kredytu, ani pożyczki prywatnej od znajomych. Kredytowanie w firmach działających poza sektorem bankowym ma zupełnie inny charakter. Firmy te nie są objęte rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego, a więc nie muszą na przykład weryfikować zdolności i wiarygodności kredytowej klienta tak skrupulatnie, jak banki. W rzeczywistości firmy pożyczkowe nie mają dostępu do...

Źródło: www.az-finanse.pl

Pożyczka na dowód - gdzie dostać

04.07.2018 9:52

Idea Social Lendingu dotarła do Polski nieco później, niż w krajach Zachodniej Europy. W 2008 roku zaczęły jednak powstawać liczne serwisy, pośredniczące w udzielaniu pożyczek społecznościowych pomiędzy osobami prywatnymi. Jednym z takich serwisu był Monetto.pl. Pionier w branży Monetto.pl jest zaliczany do jednych z pierwszych serwisów pożyczek społecznościowych. Powstał on wiosną w 2008 roku, startując z interesującą kampanią reklamową, której hasło było dwuznaczne –„Teraz banki mogą cię...

Źródło: www.az-finanse.pl

Gdzie pożyczka na dowód przez internet

04.07.2018 9:51

Gdzie pożyczka na dowód przez internet 2016? Czy możecie mi doradzić w jakiej firmie dostanę natańszą pożyczkę na sam dowód? Pomożecie?

Źródło: www.az-finanse.pl

Potrzebuję skutecznego windykatora

03.07.2018 15:10

Tak jak w temacie - poszukuję skutecznej, doświadczonej firmy zajmującej się windykacją. Mam problem z dwoma dłużnikami, którym pożyczyłem większą kwotę prawie rok temu. Interesują mnie tylko działania zgodne z prawem, ale skuteczne. Na własną rękę wiem, że nic nie uda mi się zrobić, próbuję odzyskać te pieniądze bezskutecznie od kilku miesięcy.

Źródło: www.via.com.pl

Skuteczna windykacja naszych pieniędzy

03.07.2018 14:45

Jeśli chcesz szybko odzyskać pożyczone pieniądze? Już dziś skorzystaj z usług e-debt. Serdecznie polecam!

Tagi: Pożyczki
Źródło: www.via.com.pl

NSA: Preferencja nie tylko dla hipoteki

02.07.2018 7:56

Preferencja podatkowa dotyczy spłaty każdej pożyczki bankowej, jeśli tylko faktycznie została ona zaciągnięta na własny cel mieszkaniowy, np. zakup domu – potwierdził NSA.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Co myślicie na temat pożyczek zaciąganych przez internet?

30.06.2018 22:56

witam co myślicie na temat pożyczek jakie zaciągnąć można z pomocą interentu? Czy myślicie, że takie pożyczki są pewne i sprawdzone? Jak wygląda procedura zaciągnięcia takiej pożyczki? Czy wystarczy złożyć jedynie wniosek przez interent, czy też musimy umówić się jeszcze z konsultantem.

Źródło: www.az-finanse.pl

Miliony na walkę ze smogiem w Rudzie Śląskiej

29.06.2018 18:47

Niemal 21 mln zł niskooprocentowanej pożyczki na walkę ze smogiem trafi z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do spółki Weglokoks Energia ZCP w Rudzie Śląskiej. Firma korzystając z tego wsparcia zbuduje instalację oczyszczania spalin w Elektrociepłowni Mikołaj.

Źródło: energetyka.wnp.pl

Kontakt z nami