Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Volkswagen wybrał wykonawcę rozbudowy fabryki w Poznaniu

04.07.2018 16:01

Firma Eiffage Polska Budownictwo poinformowała w środę o podpisaniu ze spółką Volkswagen Poznań (VWP) kontraktu na budowę hali spawalni z zapleczem logistycznym w fabryce spółki w poznańskim Antoninku. Inwestycje związane z rozbudową zakładu pochłoną ponad 400 mln euro.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Biznes na wieszakach wjechał na trasę szybkiego ruchu

04.07.2018 10:00

Poznański Bazar Odzieżowy rozpędził się na dobre. Sieć potroiła w tym roku liczbę sklepów. Ma ich w tej chwili 23. – Do końca 2018 r. chcemy otworzyć kolejnych 50 punktów sprzedaży – zapowiada Jan Kozłowski, prezes Euro Biznesu, do którego należy marka. Bazar Odzieżowy różni się od klasycznych second handów swoim asortymentem outletowym. – Mamy 200 marek, większość nieobecnych w Polsce – mówi Jan Kozłowski. Właściciel przyznaje, że uchodzi za żywą reklamę swojej firmy. – Mam w domu dwie dziesięciometrowe szafy, w których wiszą wyłącznie moje ubrania z naszej oferty – chwali się biznesmen.

Źródło: www.propertynews.pl

BZ WBK powiększa swoją siedzibę w Business Garden Poznań. Tak wyglądają nowe biura

04.07.2018 9:39


Bank Zachodni WBK renegocjował umowę najmu w Business Garden Poznań i powiększył swoje biuro, dzięki czemu zajmuje obecnie ponad 14 750 mkw. W transakcji najemcę reprezentował Colliers International. — Na nowej powierzchni uruchomiliśmy projekt Agile, którego zadaniem jest dostarczenie dla naszych klientów produktów, z których będą chętnie korzystali i polecali je innym. Agile to bliska kooperacja ...

Źródło: prnews.pl

Tak urósł rynek centrów handlowych. TOP 10 miast z największą liczbą galerii w Polsce

03.07.2018 20:58

W Warszawie, Poznaniu i Gdańsku jest najwięcej galerii handlowych w Polsce, ale to w Zgorzelcu, Opolu i Rzeszowie na jednego mieszkańca przypada najwięcej takiej powierzchni - wynika z zakupowej mapy Polski przygotowanej przez CBRE. W sumie podaż nowoczesnej powierzchni handlowej w Polsce wynosi już niemal 12 mln mkw., a kolejne pół miliona mkw. jest w budowie.

Źródło: www.propertynews.pl

BZ WBK bierze więcej w Business Garden Poznań    

03.07.2018 12:25

Bank Zachodni WBK powiększył swoje biuro w Business Garden Poznań. Firma zajmuje obecnie ponad 14 750 mkw. biurowca.

Źródło: www.propertynews.pl

W tych miastach przypada najwięcej powierzchni handlowej na mieszkańca

03.07.2018 11:41

W Warszawie, Poznaniu i Gdańsku jest najwięcej galerii., ale w Zgorzelcu, Opolu i Rzeszowie przypada najwięcej powierzchni handlowej na mieszkańca - wynika z zakupowej mapy Polski przygotowanej przez CBRE.

Źródło: www.propertynews.pl

Sierant: Poznaj siłę własnych pieniędzy

02.07.2018 8:57

No i doczekaliśmy się strategii dla warszawskiej giełdy. W ubiegłą środę prezes Marek Dietl przedstawił plan działania składający się z czternastu punktów, które zostały oznaczone wspólnym tagiem #GPW2022. Jeżeli w mediach znaleźliście państwo sformułowania w stylu „14 inicjatyw strategicznych”, to oznacza, że dziennikarze poszli na łatwiznę i przekleili co nieco z oficjalnego komunikatu. I to jest jedna z tych sytuacji, kiedy osoby, które pisały pierwotny tekst, są z tego kopiowania zadowolone. Przekaz medialny (kontekst i użyte sformułowania) jest dokładnie taki, jaki sobie zażyczył klient, cel został więc osiągnięty.

Tagi: Poznań, PiS, GPW
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Jak sztuczna inteligencja zmienia biznes

01.07.2018 6:56

Sztuczna inteligencja to maszyna do stawiania prognoz. Korzystanie z jej usług będzie coraz tańsze, a tym samym coraz powszechniejsze. To zmieni biznes i społeczeństwo, nieodwracalnie i nie do poznania – przekonują autorzy książki „Prediction Machines: The Simple Economics of Artificial Intelligence”.

Źródło: forsal.pl

Ekspresówka miała być gotowa w 2017 r. Na razie otwierają jeden wiadukt

30.06.2018 11:12

Od soboty możliwy jest przejazd na węźle Konarzewo nad budowaną drogą ekspresową S5 Poznań - Wrocław między Poznaniem, a Wronczynem (woj. wielkopolskie). GDDKiA zapewnia, że do końca roku kierowcy przejadą nowym, wybudowanym odcinkiem.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Kontakt z nami