Wiadomości z tagiem SKOK  RSS
Filip Czuchwicki, były pracownik Krajowej SKOK, będzie nadzorował SKOK-i w ramach KNF

04.07.2018 14:00

Czuchwicki może pochwalić się znajomością środowiska SKOK, a jednocześnie ma powiązania z założycielem Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, senatorem PiS Grzegorzem Biereckim.

Źródło: www.money.pl

Akt oskarżenia przeciwko b. prezesowi Południowo-Zachodniej SKOK

04.07.2018 13:46


Wrocławska prokuratura skierowała do sąd akt oskarżenia przeciwko b. prezesowi Południowo-Zachodniej SKOK Marianowi S. Zdaniem śledczych, S. m.in. decydował o udzielaniu pożyczek osobom bez zdolności kredytowej, a jego działania...

Źródło: www.bankier.pl

Były prezes Południowo-Zachodniej SKOK oskarżony o bezprawne pożyczki

04.07.2018 13:14

Wrocławska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko byłemu prezesowi Południowo-Zachodniej SKOK Marianowi S. Według śledczych, S. m.in. decydował o udzielaniu pożyczek osobom bez zdolności kredytowej, a jego działania doprowadziły do straty w wysokości niemal 170 ml zł.

Źródło: finanse.wnp.pl

Glapiński: Połączenie KNF z NBP przyczyniłoby się do większego bezpieczeństwa finansowego Polski

04.07.2018 11:01


Połączenie KNF z NBP przyczyniłoby się do zwiększenia bezpieczeństwa finansowego Polski - powiedział w Sejmie prezes NBP, Adam Glapiński. Dodał, że nadal występują niepewności w sektorze SKOK-ów.

Tagi: SKOK, Sejm, KNF
Źródło: www.bankier.pl

Przed nami połączenie KNF z NBP? Glapiński: Przyczyniłoby się to do większego bezpieczeństwa finansowego Polski

04.07.2018 10:56

Połączenie KNF z NBP przyczyniłoby się do zwiększenia bezpieczeństwa finansowego Polski - powiedział w Sejmie prezes NBP, Adam Glapiński. Dodał, że nadal występują niepewności w sektorze SKOK-ów.

Tagi: SKOK, Sejm, KNF
Źródło: forsal.pl

Filip Czuchwicki został w KNF dyrektorem departamentu SKOK-ów i instytucji płatniczych

04.07.2018 10:39


Filip Czuchwicki został dyrektorem Departamentu Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych i Instytucji Płatniczych (DSI) w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego – poinformowała KNF w komunikacie prasowym. Oprócz kwestii związanych ze SKOK-ami, będzie się też pośrednio zajmował FinTechami. Nowy dyrektor pracował przez ostatnie 7 lat w jednej z kancelarii prawnych w północnej Polsce specjalizujących się w obsłudze sektora spółdzielczych kas ...

Handlarze z Mielna znaleźli sposób na nocną prohibicję. "Piwo muszę panu otworzyć"

03.07.2018 20:01

Pomimo wprowadzenia nocnego zakazu handlu alkoholem, spożycie napojów wyskokowych na ulicach nie wygląda na mniejsze. Po 23 sklepy wystawiają na zewnątrz stoliki i stają się "lokalami gastronomicznymi", które mogą legalnie sprzedawać wódkę.

Źródło: www.money.pl

Przelew w podzielonej płatności nie jest możliwy na rachunek ROR

02.07.2018 18:58

Zapłata w mechanizmie podzielonej płatności (MPP) jest możliwa wyłącznie na rachunek rozliczeniowy kontrahenta lub rachunek imienny w SKOK, otwarty w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą - informuje Ministerstwo Finansów.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Problemy ze świadczeniem za uszkodzenie auta na uskoku w jezdni [Szkody]

02.07.2018 8:49

Portal olsztyn.wm.pl opisuje perypetie mężczyzny, który uszkodziła auto na uskoku w jezdni w Olsztynie. Wezwana na miejsce policja stwierdziła (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami