Wiadomości z tagiem Ubezpieczenia  RSS
Sąd Najwyższy przyznaje rację UFG w skardze kasacyjnej

04.07.2018 8:54


Do raz zawartej ugody nie można zgłaszać po latach kolejnych roszczeń – orzekł Sąd Najwyższy rozpatrując skargę kasacyjną wniesioną przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. – Wyrok Sądu Najwyższego ma ogromne znaczenie dla całego rynku ubezpieczeniowego – mówi Sława Cwalińska Weychert, wiceprezes Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. – Jak wynika z szacunków Polskiej Izby Ubezpieczeń tylko w szkodach osobowych ...

Źródło: prnews.pl

O przydatności Net Promoter Score w ubezpieczeniach [Rynek]

04.07.2018 8:50

Portal marketingprzykawie.pl porusza kwestie przydatności w biznesie wskaźnika Net Promoter Score, oceniającego siłę relacji z klientami. Opisuje (...)

Źródło: feedproxy.google.com

OWU: ważna lektura przed wyjazdem [Faramuszki]

04.07.2018 8:50

Adwokat Michał Gajda radzi, by przed wyjazdem na wakacje uważnie przeczytać umowę ubezpieczenia turystycznego. Przyznaje, że OWU nie jest (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Leasing: bez świadczenia za wypadek autem bez przeglądu [Prawo]

04.07.2018 8:50

Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że nie jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego ani z umową ubezpieczenia AC postanowienie (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Nowa jakość w ubezpieczeniach korporacyjnych [Rozmowy o termowizji]

04.07.2018 8:50

W polskich ubezpieczeniach obszar prewencji jest wciąż zdecydowanie niedoinwestowany i ubezpieczyciele we współpracy z brokerami mają duże pole (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Odszkodowanie po wypadku nieubezpieczonym ciągnikiem. Pieniądze zostają u poszkodowanego

03.07.2018 19:56

Nastoletni rolnik miał poważny wypadek nieubezpieczonym ciągnikiem. Wyrokiem Sądu Najwyższego – odszkodowanie mu się należało. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny nie odzyska pieniędzy.

Źródło: www.money.pl

SN: do zawartej ugody nie można zgłaszać roszczeń po latach

03.07.2018 13:13


Do raz zawartej ugody nie można zgłaszać po latach kolejnych roszczeń - orzekł Sąd Najwyższy rozpatrując skargę kasacyjną wniesioną przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Źródło: www.bankier.pl

SN przyznaje rację UFG w skardze kasacyjnej [Rynek]

03.07.2018 12:36

Sąd Najwyższy, rozpatrując skargę kasacyjną wniesioną przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, orzekł, że do raz zawartej ugody nie można (...)

Źródło: feedproxy.google.com

ZUS 2018: Ulga na start, preferencyjna podstawa, działalność nieewidencjonowana

03.07.2018 12:01

Przepisy zwalniają niektórych przedsiębiorców z opłacania przez 6 miesięcy składek na ubezpieczenia społeczne. Następnie mogą oni przez dwa lata płacić składki w niższej wysokości. Jakie są warunki skorzystania z tych ulg i jakie konsekwencje? ZUS wyjaśnia:

Źródło: www.podatki.biz

reklama
Kontakt z nami