Wiadomości z tagiem Umowy  RSS
Prokuratura bada działania byłego zarządu JSW

04.07.2018 14:45

Prokuratura Regionalna w Katowicach sprawdza, czy byli członkowie zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) z lat 2013-2016 wyrządzili firmie szkodę o wartości ponad 87 mln zł. Chodzi o niekorzystne - zdaniem resortu energii - umowy ze spółkami, chcącymi eksploatować złoże węgla Orzesze.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

Niemieckie MSW: Przygotowywane są umowy z państwami UE ws. migracji

04.07.2018 13:56

Niemcy pracują nad przygotowaniem umów z innymi krajami UE, by odsyłać uchodźców do tych państw Wspólnoty, w których po raz pierwszy złożyli oni swoje wnioski o azyl - poinformowała w środę rzeczniczka niemieckiego MSW Eleonore Petermann.

Tagi: MSW, Niemcy, Umowy
Źródło: forsal.pl

H&M zostaje na dłużej w Ferio Konin

04.07.2018 13:52

Sieć H&M zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu ponad 1,4 tys. mkw. powierzchni w centrum handlowym Ferio Konin.

Tagi: Długi, Umowy
Źródło: www.propertynews.pl

Negocjowanie umowy to sztuka. Jak ugrać to, na czym nam zależy?

04.07.2018 11:59

Niewystarczające pieniądze – to powód, dla którego zmieniamy pracę. Chcemy zarabiać lepiej, ale jednocześnie zarobki są wciąż tematem tabu. Do negocjowania umowy, a zwłaszcza pieniędzy, trzeba się przygotować: emocjonalnie i merytorycznie

Tagi: Umowy, Zarobki
Źródło: inwestycje.pl

Raport NIK dotyczący umowy z Gazpromem to cios w Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka

04.07.2018 10:57

- Właśnie rozpoczęło się przedwyborcze MMA, czyli mieszane sztuki walki w polityce. Każdy chwyt jest dozwolony. Wyciąganie umów gazowych sprzed dekady to polowanie na Donalda Tuska oraz Waldemara Pawlaka i ludowców - tak Janusz Piechociński, były wicepremier i minister gospodarki komentuje ujawniwnie raportu Najwyższej Izby Kontroli o negocjacjach gazowych.

Źródło: www.money.pl

Najemcy zostają w Ambassadorze

04.07.2018 10:23

Firma Hines przedłużyła umowy najmu w budynku Ambassador Office Building. W biurowcu zostają Willis Towers Watson oraz Ipsos obejmując blisko 40 proc.powierzchni.

Tagi: Firma, Umowy, ING
Źródło: www.propertynews.pl

Będą jednak zarzuty dla Waldemara Pawlaka za umowy gazowe? Śledztwo trwa

04.07.2018 9:26

Temat negocjacji gazowych z 2010 r. nie schodzi z nagłówków gazet. Według najnowszych informacji, prowadzący rozmowy z Rosjanami były premier, wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak  może usłyszeć zarzuty, a śledztwo w tej sprawie ma toczyć się od jesieni ubiegłego roku.

Źródło: gazownictwo.wnp.pl

Zatrudnianie cudzoziemców do pracy sezonowej. Jak rozliczyć podatki?

04.07.2018 7:58

Od tego roku obowiązuje nowy rodzaj umowy cywilnoprawnej - umowa o pomocy przy zbiorach. Rolnik zatrudniający cudzoziemców do sezonowej pracy przy zbiorach w ramach takiego porozumienia ma obowiązki podatkowe względem pracownika i urzędu skarbowego.

Tagi: Podatki, Umowy
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

reklama
Kontakt z nami