Wiadomości z tagiem Władimir Putin  RSS
Po spotkaniu Trump-Putin odbędzie się spotkanie Pompeo-Ławrow

04.07.2018 15:00

Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow i sekretarz stanu USA Mike Pompeo spotkają się już po zaplanowanym na 16 lipca w Helsinkach szczycie z udziałem prezydentów obu państw, Władimira Putina i Donalda Trumpa. Poinformował o tym w środę w Moskwie sam Ławrow.

Źródło: forsal.pl

Wiadomo już, gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie Trump-Putin. Jest potwierdzenie Kremla i Białego Domu

28.06.2018 15:58

Spotkanie przywódców USA i Rosji, Donalda Trumpa i Władimira Putina, odbędzie się 16 lipca w Helsinkach - poinformowały w czwartek Kreml oraz Biały Dom.

Źródło: forsal.pl

Fox Szczyt Trump-Putin odbędzie się w Helsinkach

28.06.2018 13:57

Spotkanie prezydentów USA i Rosji, Donalda Trumpa i Władimira Putina, odbędzie się w stolicy Finlandii Helsinkach - poinformowała w czwartek amerykańska telewizja Fox News, powołując się na źródło.

Źródło: forsal.pl

Rosja wróci do G8? O tym będą rozmawiać Putin i Trump

27.06.2018 19:57

Nie jest wykluczone, że prezydenci Rosji i USA, Władimir Putin i Donald Trump omówią powrót Rosji do grupy G8 - powiedział na konferencji prasowej w Moskwie doradca Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton.

Źródło: forsal.pl

Relacje między Moskwą a Waszyngtonem "są w nie najlepszej formie". Powód? Walka polityczna w USA

27.06.2018 16:57

Prezydent Rosji Władimir Putin podczas spotkania w środę z Johnem Boltonem, doradcą prezydenta USA Donalda Trumpa, wyraził nadzieję, że jego wizyta w Moskwie pomoże w podjęciu kroków prowadzących do "odnowienia pełnoformatowych stosunków" między Rosją i USA.

Źródło: forsal.pl

Śmiały plan Władimira Putina. Rozgrywka o wpływy w Korei Północnej nabiera rumieńców

26.06.2018 14:00

Prezydent Korei Południowej Moon Jae-in podczas oficjalnej wizyty w Rosji w miniony piątek, 22 czerwca, rozmawiał z Władimirem Putinem o planach inwestycji w Korei Północnej. W grę wchodzi stworzenie sieci połączeń kolejowych u północnego sąsiada, który ewidentnie otwiera się na współpracę ze światem i na zagraniczny kapitał.

Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami